کانورس آل‌استار را به ایران می‌آورد؟

دوشنبه, مرداد 19, 1394 - 01:47 توسط تحریریه بادبادک

در روزهای اخیر، فعالیت «کانورس ایران» با عنوان «تنها نمایندگی کانورس» شتاب بیشتری گرفته است و دسترسی‌های آن در شبکه اجتماعی تکاپوهایشان را آغاز کرده‌اند.

کانورس که شرکت تولیدکننده کفش‌های مشهور آل‌استار است، فعالیت خود را در اینستاگرام، توییتر و تلگرام توسعه داده و مخاطب خوبی هم برای خود جذب کرده است. ۱۷ هزار نفر هوادار آل‌استار در دسترسی‌های این شرکت در ایران عضو شده‌اند. 

کانورس ایران، تلاش دارد مدل‌های مختلفی از محصولات خود را به مخاطبان معرفی کرده و فعلا از طریق فروش اینترنتی به فروش برساند. یک شماره موبایل هم تنها چیزی‌ست که از این تنها نمایندگی کانورس در ایران در دست است. 

سایت کانورس ایران، یک ثبت‌نام خبرنامه برای روز افتتاح گذاشته و وعده داده که یک ساعت هوشمند اپل جایزه می‌دهد تا بتواند اطلاعات تماس علاقمندان کانورس را در دوره پساتحریم به دست بیاورد. سایت کانورس ایران ۱ شهریور قرار است فعالیت خود را آغاز کند و ۲۷ مرداد نتیجه قرعه‌کشی اعلام خواهد شد.

برخلاف اینستاگرام که مخاطبان هزاران نفری دارد، دسترسی توییتری کانورس در روز نخست فعالیت خود ۳۴ فالوئر بیشتر کسب نکرده است.

هنوز مشخص نیست این شعبه رسمی است یا خیر، در روزهای گذشته خبر از ورود برندهای دیگر پوشاک،‌ از جمله پیکوآدرو با شعار «دنیای رنگ و چرم» بودیم اما خبر رسمی مرتبط با کانورس ایران هنوز منتشر نشده است. 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید