سه خبر جدید درباره مرتضی‌پاشایی!

يكشنبه, مرداد 4, 1394 - 14:09 توسط تحریریه بادبادک

حالا دیگر ماه‌ها از درگذشت مرتضی پاشایی خواننده آثار عامه‌پسند پاپ می‌گذرد اما هنوز نام او در میان جدول‌ها و خبرها جا خوش کرده است. از رادیوجوان بگیرید که هنوز در میان ۱۰ اثر پرشنونده اش چندین ترانه از مرتضی پاشایی قرار دارد تا کنایه‌هایی که به امیر تتلو زده می‌شود و هوادارانش را که بخواهند تحقیر کنند با هواداران مرتضی پاشایی مقایسه می‌کنند. 

اما دو خبر دیگر هم کمک کرده تا نام مرتضی پاشایی دوباره به صدر برگردد: انتشار قریب‌الوقوع احتمالا آخرین آلبوم او و انتشار کتابی درباره‌اش. 

شهناز محلوجیان، نویسنده‌ی کتاب‌های «آژیر سفید»، «سحر»، «عشق تا ابد» و ...قصد دارد تا زندگی‌نامه‌ی زنده‌یاد پاشایی را در قالب یک رمان بنویسد.

محلوجیان در یادداشتی نظرات خود را درباره‌ی مرتضی پاشایی نوشته که در بخشی از آن درباره‌ی انگیزه‌اش از نگارش این کتاب آورده است: «حدود هشت ماه است که مرتضی فوت کرده، من ازگذشته‌ی او، نوع فعالیت‌ها و ترانه‌هایش هیچ شناختی نداشتم. یکی از دوستان گفت که شخصی خواننده به نام مرتضی پاشایی با مشکل بیماری و با یک روحیه‌ی قوی کنسرت‌های پی‌درپی اجرا می کند. نمی‌خواهم حاشیه بروم ... چگونگی آشنایی من و این‌که چه چیز باعث شد که من تصمیم گرفتم داستان مرتضی را بنویسم، در پیش‌گفتار کتاب آورده‌ام. بگذریم. من فقط سوال دارم و تا کنون موفق نشده‌ام جواب این سوال را بگیرم. چرا یک عده عاشق حاشیه هستند ...»

در روزهای آینده، آلبومی با عنوان «اسمش عشقه» نیز با صدای این هنرمند فقید منتشر خواهد شد. 

همچنین فیلمی مستند که تهیه‌کنندگی آن را صدا و سیما و کارگردانی‌اش را شاهین صمدپور بر عهده داشته‌اند قرار است پس از ماه رمضان در بازار عرضه شود. این مستند ۶۰ دقیقه است و در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های محصولات سمعی بصری (ویدئوکلوپ‌ها، سی‌دی‌ فروشی‌ها و …)‌ به فروش خواهد رسید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید