ترند شد: لحظه رسیدن بچه‌فیل به مادرش پس از سال‌ها جدایی

يكشنبه, فروردين 23, 1394 - 01:27 توسط تحریریه بادبادک

یک بچه فیل ماده که سال ها از مادرش دور افتاده بود پس از سال ها جدایی در یک پارک طبیعی که مختص فیلها است توانست مادرش را شناسایی و دوباره به آغوشش باز گردد.

 فیلم لحظه پیوند مجدد این بچه فیل و مادرش این روزها یکی از پر بازدیدترین فیلم ها در فضای مجازی است .

می بی جوان تنها ۳ سال و نیم داشت که به یک آژانس توریستی برای حمل و نقل مسافران فروخته شده بود. اما از آنجایی که خیلی کوچک بود پس از مدتی با کاهش وزن بسیار زیادی به شدت ضعیف شد و صاحبان آژانس توریستی متوجه شدند که این بچه فیل برای این کار مناسب نیست .

خوشبختانه لیک شایلرت اسپانسر پارک طبیعی فیل ها در تایلند که توانسته است مکان بسیار امن و مناسبی برای نگهداری فیل های جوان تهیه کند توانست این بچه فیل را پس از یک سری تیمار های اولیه در این مکان جای دهد و امنیت و سلامت را دوباره به او بازگرداند.

از آنجایی که شانس به این ماده فیل جوان روی کرده بود صاحب پارک توانست پس از مدتی صاحبان می یویی مادر می بی را نیز که آن هم به یک آژانس مسافرتی در مجاورت این پارک فروخته شده بود راضی کند تا فیل مادر را در این پارک رها کند و  شرایط برای پیوند دوباره این مادر و دختر پس از سالها جدایی فراهم شود.

فیلم هایی که از لحظه دیدار این بچه فیل و مادرش گرفته شده نشان دهنده برقراری ارتباط عاطفی مادر و دختر پس از سال ها جدایی است.

مسئولان پارک در حال حاضر تلاش می کنند تا وضعیت جسمانی این بچه فیل و مادرش را بازسازی کنند تا دوباره بتوان آنها را به دامن طبیعت بازگرداند.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید