تصادف رضاصادقی، تبِ مرتضی پاشایی را خواباند

جمعه, دى 19, 1393 - 11:55 توسط تحریریه بادبادک

وب فارسی اگرچه در هفته گذشته زیر سایه دانلود عکس و فیلم بود، اما چند اتفاق توانستند خود را تا مرز ترند شدن در این روزها بکشانند.

معمولا کلمات ثابت «دانلود»،‌ «عکس»، «فیلم»، «آهنگ«، «دانلود آهنگ»، «بازی»، «google» بیشترین ترندهای جامعه فارسی‌زبان وب است.

پس از این کلمات در هفته گذشته تصادف رضا صادقی از دیگر کلمات پیش افتاد. رضا صادقی خواننده ایرانی است که در هفته گذشته خبرهای مربوط به تصادف او برای هواداران صدها هزارنفری‌اش، آن قدر نگران‌کننده بوده که از پدیده شاندیز هم مهم‌تر جلوه کرده است.

حاشیه‌های «پدیده شاندیز» در این روزها با حدود صد و بیست هزار صاحب سهم، پس از تصادف رضا صادقی و نام او، بر صدر ایستاده است.

کلمه دیگری که در هفته گذشته ارزش بالایی پیدا کرده، واژه «ارزش افزوده» است. ارزش افزوده و کسر آن از دستگاه‌های دریافت پول فروشگاهی در هفته گذشته حاشیه‌های بسیاری داشت.

سرد شدن هوا، برف آمدن در بسیاری از شهرها و بسته‌شدن جاده‌ها، زیر برف ماندن چند روستا در اصفهان و مواردی این چنینی، باعث شده که کلمه «هواشناسی» در ششمین رتبه قرار بگیرد.

اما آخرین کلمه چه بوده است؟ «شبکه ۳». این تلویزیون پرمخاطب ایران، با داغ شدن بازی‌های فوتبال، توانست در رتبه هفتم بنشیند.

با توجه به این آمارها نسبت به هفته‌های گذشته، می‌توان گفت تبِ مرتضی پاشایی در حال فروکش کردن است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید