عروسک لولیتا چیست؟

يكشنبه, مهر 16, 1396 - 07:52 توسط تحریریه بادبادک

لولیتاها، یا عروسک‌های جنسی، موضوعی است که در روز گذشته کنجکاوی‌های فراوانی برانگیخته است. یک سخنرانی از علی اکبر رائفی‌پور، درباره بلاهایی که به لحاظ جنسی بر سر دختربچه‌ها می‌آورند تا آن‌ها را در غرب تعرض کنند، ترند وحشتناک امروز  است.

 هشدارهایی که کاربران و سایت‌هایی دست به دست کرده‌اند تا مبادا بر سر دختران سرزمین بلایی مشابه بیاید. لولیتا نام رمانی از نابوکوف است که سال‌ها پیش در فضایی اروتیک و بیمار جنسی منتشر شده است. این عبارت برای نام‌گذاری عروسک‌های جنسی از آن ماجرا می‌آید.البته این جنایت‌ها همه به قولی در وبِ تاریک پوشش داده می‌شود و تایید شده نیست.

لولیتاها، یا عروسک‌های جنسی، موضوعی است که در روز گذشته کنجکاوی‌های فراوانی برانگیخته است. یک سخنرانی از علی اکبر رائفی‌پور، درباره بلاهایی که به لحاظ جنسی بر سر دختربچه‌ها می‌آورند تا آن‌ها را در غرب تعرض کنند، ترند وحشتناک امروز است. هشدارهایی که کاربران و سایت‌هایی دست به دست کرده‌اند تا مبادا بر سر دختران سرزمین بلایی مشابه بیاید. 
 

لولیتا نام رمانی از نابوکوف است که سال‌ها پیش در فضایی اروتیک و بیمار جنسی منتشر شده است. این عبارت برای نام‌گذاری عروسک‌های جنسی از آن ماجرا می‌آید.البته این جنایت‌ها همه به قولی در وبِ تاریک پوشش داده می‌شود و تایید شده نیست. 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید