شادمهر عقیلی از راه بالیوود به ایران برمی گردد؟

دوشنبه, مرداد 30, 1396 - 02:31 توسط تحریریه بادبادک

گفته می‌شود که شادمهر عقیلی که بیش از ده سال است که از ایران خارج شده و در آمریکا به کارش ادامه می‌دهد حالا قرار است به عنوان یک هنرپیشه هندی حضور در بازار هنری ایران را تجربه کند.

در صورت موافقت سازمان سينمايي براي بازي شادمهر عقيلی در پروژه ايران-هند "دختر شیطان” یا "سلام بمبئ۲″، دست اندركاران پروژه با شادمهر عقيلی وارد مذاكره خواهند شد تا يكی از نقش‌های اصلي این فیلم را بازی كند.

"دختر شيطان” به نويسندگی و كارگردانی قربان محمدپور محصول مشترك سينمايی ايران و باليوود هندوستان است كه در فصل پاييز در باليوود فيلمبرداری خواهد شد.
فيلم دو بازيگر ﻣﺮﺩ ايرانی دارد و قرار است يك بازيگر مطرح زن از سينمای هند نقش دختر شيطان را بازی كند.
در صورت صدور مجوز، شادمهر که سالها پیش ایفای نقش در "شب برهنه” و "پر پرواز” را تجربه کرده بود یکی از نقشهای اصلی مرد را ایفا خواهد کرد.

دست اندركاران "دختر شيطان” همچنين در تلاش هستند با "آميتاب باچان” يا "درمندرا” برای بازی در اين فيلم به توافق برسند.

تا اين لحظه حضور عبدالله اسكندری طراح چهره پردازی، حسن پويا مدير فيلمبردار، عليرضا علويان صداگذار، طاهر پيشوايی صدابردار ، سيمون سيمونيان مشاور پروژه، دلشاد شبير شيخ آهنگساز، دكترعلی ايرانی مشاور تهيه كننده و حسن غلامی بعنوان سرمايه گذار فیلم قطعی شده است.

"دختر شيطان” که طرح اصلی آن از فرج الله سلحشور است داستان يكي از بچه هاي ابليس است كه ميخواهد توبه كند؛ شرط پذيرش توبه اش سجده به يك انسان بي گناه است. دختر شيطان وارد زمين مي شود و دنبال يك آدم بي گناه مي گردد

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید