آمریکایی‌ها، لوازم آرایش کره‌ای می‌خرند!

پنجشنبه, مرداد 5, 1396 - 01:54 توسط تحریریه بادبادک

بر اساس نتایج گزارش‌هایی که مرکز تجارت بین‌المللی منتشر کرده است، کره جنوبی هشتمین صنعت بزرگ محصولات آرایشی بهداشتی در جهان شناخته شده است که حدود ۳ درصد از کل بازار آرایشی و بهداشتی را به خود اختصاص داده است. اما بیشتر این مقدار، یعنی چیزی حدود ۶۱ درصد از آن، در یک سال گذشته صادر شده است. 
 

نکته جالب این آمار اما این است که بخش زیادی از این مقدار، به ایالات متحده آمریکا صادر شده است. برندهای کره‌ای در آمریکا روغن زیادی دارند. یکی از برندهای آرایشی و بهداشتی مشهور در این میان Nguyen است. محصولی که از این برند در آمریکا بیشتر به فروش می‌رسد محصولات مراقبت از پوست هستند مانند پاک‌کننده‌ها، تونرها، اسانس‌ها، مرطوب‌کننده‌ها، بسته‌های شب، ماسک‌ها و ضدآفتاب‌ها هستند. 


در گفتگویی که یک سایت کره‌ای به نام JRN با یکی از کارشناسان این صنعت انجام داده یکی از دلایل فروش بالای این محصولات استفاده از ویدئوهای یوتیوبی است. برندهای  کره‌ای توانسته‌اند بیشترین استفاده را از این شبکه‌ اجتماعی ویدئویی ببرند. یک علاقمند به این محصولات گفته است که وقتی ویدئوهای یوتیوبی را می‌بینم دلم می‌خواهد این محصولات را بخرم. او گفته تلاش می‌کند که با این ویدئوها گمراه نشود اما توانسته تاکنون به بسیاری از آن‌ها اعتماد کند. 


بخش زیادی از فروش این محصولات از راه‌ فروشگاه‌های آنلاین صورت می‌گیرد. فروشگاه‌اهایی مثل Missha، SOKO GLAM و Peach & Lily. 
 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید