جنجال تازه، مسعود فراستی یا همسر جوان او؟

يكشنبه, فروردين 13, 1396 - 13:11 توسط تحریریه بادبادک

مسعود فراستی، پر حاشیه‌ترین چهره هنری در سال گذشته بود، طوری که حتی امیر تتلو هم نتوانست با او به اندازه کافی رقابت کند. مسعود فراستی، با سابقه فعالیت سیاسی تند، و تمام راه هموار و ناهمواری که آمده است اما ثابت کرده برای سال ۹۶ هم برنامه‌ها دارد. 

شایعه‌ها صحبت از تاسیس کافه‌ دوم او، پس از کافه‌ای که اخیرا در کرج باز کرده بود می‌کردند، تا آن‌که کافه‌ژی، کافه به نسبت مشهوری در خیابان وزرا، قرار خود برای خداحافظی از مکان پیشینش را علنی کرد. علت چه بود؟ تاسیس یک کافه، درست همان‌جا، توسط مسعود فراستی. 

اما این همه ماجرا نبود، مسعود فراستی که چندی پیش، دچار چالش‌هایی هم با پسرش ایلیا شده بود، این بار همزمان با تاسیس کافه تازه‌اش، تصمیم گرفت تصویری از همسر جدید خود منتشر کند. این تصویر، از طرف رسانه‌هایی که گمان می‌بردند که او، زندگی به قول معروف «ارزشی»ای در پیش گرفته، تعجب برانگیز بود. چرا که به قول رسانه‌هایی مثل «روزِنو»، حجاب همسرش، غیرقابل باور بود. 

این تصویر، مسعود فراستی را به همراه شکیبا، همسر جوانش، در کنار بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی، همسرش نشان می‌دهد. خود عکس را هم مرجان شیرمحمدی در اینستاگرام منتشر کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید