فستیوال یلدا در طبیعت شاپ، ۱۵ درصد تخفیف برای محصولات سینره، این‌لی و زردبند

جمعه, آذر 26, 1395 - 12:49 توسط تحریریه بادبادک

۱۵ درصد تخفیف به مناسبت شب چله امسال، برای محصولات این‌لی و سینره و زردبند. در نظر گرفته شده است که هم محصولات آرایشی و بهداشتی، لوازم آرایش و قطره‌های خوراکی را در بر می‌گیرد. 

 

برخلاف بسیاری از حراج‌ها و تخفیف‌های آنلاین که تنها در روز منتهی به شب چله یا همزمان با این شب برقرار هستند، در طبیعت‌شاپ شما می‌توانید از همین امروز تا سوم دی‌ماه هر خریدی از حراجی را با تخفیف ۱۵ درصد تهیه کنید.

 

این محصولات شامل کرم مرطوب کننده پوست چرب، کرم مرطوب کننده پوست خشک، کرم دست، کرم ترک پا، کرم روشن‌کننده ویتامین C، ژل موی ویتامینه، ژل موی قوی، شامپو پروتئینه جوانه گندم، شامپو تثبیت کننده رنگ مو، محصولات تخصصی مراقبت از پوست مخصوص افراد بالای ۴۰ سال، محصولات مراقبت از پوست و موی آقایان از برند سینره، و همچنین محصولاتی مانند خط چشم،‌ رژ لب جامد (در رنگ‌های متنوع)، رژ لب مایه (در رنگ‌های گوناگون)‌، سایه چشم‌های متنوع، رژ گونه‌های مختلف، لاک ناخن در رنگ‌های متعدد، پن‌کیک و کرم‌پودر خواهد بود. 

 

همچنین محصولات برند زردبند، از جمله قطره خوراکی زعفران، قطره خوراکی نارنج، قطره خوراکی زیره، قطره خوراکی بابونه، قطره خوراکی علف لیمو و دمنوش هربی‌سان از محصولات دارای تخفیف فستیوال یلدا خواهند بود. 

 

برای استفاده از این تخفیف‌های فستیوال یلدا، از سایت طبیعت‌شاپ استفاده کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید