دو سال پس از درگذشت مرتضی پاشایی: آلبوم دیگری از صدای او در راه بازار

يكشنبه, آبان 23, 1395 - 04:23 توسط تحریریه بادبادک

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: right; font: 12.0px 'Geeza Pro'} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: right; font: 12.0px 'Geeza Pro'; min-height: 17.0px} span.s1 {direction: ltr; unicode-bidi: embed} span.s2 {font: 12.0px 'Lucida Grande'; direction: ltr; unicode-bidi: embed} span.s3 {font: 12.0px 'Lucida Grande'}

ناصر پاشایی پدر مرتضی پاشایی اعلام کرده است که که پس از انتشار آلبوم « این اسمش عشقه» از مرتضی پاشایی یک سال پس از درگذشت او، با توجه به استقبال مردم از آلبوم مذکور حالا او قصد دارد تا دومین آلبوم پسرش را بعد از مرگ او منتشر کند.

ناصر پاشایی گفت:

مرتضی پیش از این‌که به‌شکل مستقل شروع به کار کند، به‌عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده در یک موسسه کار می‌کرد و تعداد بسیار زیادی آهنگ از آن دوران باقی مانده است. 

تعدادی آهنگ نیز نزد تهیه‌کننده و شاعر آثار او است که اگر جمع‌آوری شود بیشتر از یک آلبوم خواهد بود.

 

او از ثبت یک موسسه به نام پسرش مرتضی گفت و این‌که مرتضی در زمان حیاتش به شهرهای مختلف سفر می کرد و نخبه‌های موسیقی شهرها را جمع‌آوری می‌کرد. حالا پدرش هم تصمیم گرفته‌ است تا کار او را ادامه دهد و با پشتیبانی وزارت ارشاد و دفتر موسیقی موسسه فرهنگی- هنری مرتضی پاشایی را به ثبت رسانده است که فعالیت‌هایش را بعد از دومین سال‌گرد او آغاز خواهد کرد.

 

او با بیان این‌که مصطفی پاشایی - برادر مرتضی - نیز به خوانندگی مشغول است، گفت: برادر مرتضی بعد از مدتی دوری از کار هنری، چند آهنگ منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفت. بقیه آثار او نیز پس از ماه صفر امسال بیرون می‌آید.

 

همه اخبار درباره مرتضی پاشایی را این‌جا بخوانید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید