برنامه « سه شنبه‌های بدون خودرو» به دلیل نداشتن مجوز لغو شد

سه شنبه, شهريور 16, 1395 - 01:51 توسط تحریریه بادبادک

امروز سه شنبه ۱۶ شهریور قرار بود که برای کمپینی به نام « سه شنبه‌های بدون خودرو» خانواده‌ها مسیر پارک لاله تا خانه هنرمندان را رکاب بزنند. 

اما محمد درویش، مدیر کل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان محیط زیست می‌گوید این برنامه لغو شده است و نیروی انتظامی مانع برگزاری آن شده است. 

درویش می گوید:

علیرغم هماهنگی‌های لازم انجام شده برای برگزاری برنامه‌ سه شنبه‌های بدون خودرو در پارک لاله، متاسفانه نیروی انتظامی مانع از برگزاری آن شد. 

درویش قول پیگیری موضوع را داده و اظهار کرد: برنامه سه شنبه‌های بدون خودرو هفته آینده برگزار و درباره محل آن اطلاع رسانی می‌شود.

 

پیش از این هم معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۶ از برگزاری همایش دوچرخه سواری در روز سه شنبه، شانزدهم شهریور از ساعت ۹ الی ۱۲ در مسیر پارک لاله تا بوستان هنرمندان خبر داده و اعلام کرده بود:

اداره محیط زیست با هدف جلب مشارکت شهروندان در حفظ و بهبود محیط زیست و پیوستن به کمپین سه شنبه‌های بدون خودرو اقدام به برگزاری همایش دوچرخه سواری خانوادگی در مسیرهای درب شرقی پارک لاله خیابان حجاب، خیابان طالقانی، خیابان فرصت و بوستان هنرمندان مقابل خانه هنرمندان کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید