متن راهنما که بهاره رهنما برای حمایت از حیوانات منتشر کرده است

يكشنبه, مرداد 24, 1395 - 20:48 توسط تحریریه بادبادک

بهاره رهنما در گروه تلگرامی خود، از هوادارانش درخواست کرده تا با طی این مراحل، حمایت خودشان را از قانون حمایت از حیوانات اعلام کنند.

1- کلیک در این سایت

2- کلیک در کادر سبز رنگ Sign petition

3- در صفحه باز شده در سه کادر سبز رنگ به ترتیب  Name :نام و نام خانوادگی به صورت کامل به زبان انگلسی  ، Email  ادرس ایمیل و در کادر comment در صورت تمایل گذاشتن نقطه نظر. زیر سه کادر نام برده  دو گزینه به ترتیب تیک دار میباشد . اولی مربوط به مشاهده ثبت نام خود به صورت انلاین و دومین گزینه مربوط به دریافت اخبار و اطلاعیه در کمپین های مشابه میباشد که در صورت تمایل هریک از گزینه هارو تیک دار نمایید.

4- پس از کامل کردن موارد مذکور مجددا بر روی گزینه Sign petition  کلیک نمایید

5- در نهایت در بالای صفحه  با پیغام  Your signature has been recorded مواجه میشوید و این به معنای ثبت موفقت امیز امضای شما میباشد .
قابل ذکر است همزمان با پیغام بالا در زیر صفحه متنی به زبان انگلیسی همراه با مبالغی جهت اهدا ظاهر میشود که مربوط به سایت سرویس دهنده است و ارتباطی با کمپین یک میلیون امضا ندارد.

در صورت مشاهده پیغام زیر پس از تکمیل سه کادر سبز رنگ

 We're sorry, your signature cannot be recorded at this time. Please contact support@ipetitions.com for further assistance.

لطفا در ساعات مختلف و روزهای آتی مجددا تلاش نمایید. نهایتا در صورت مشاهده مجدد پیغام ذکر شده لطفا در پی وی به ادمین اطلاع داده شود.

عزیزانی که از طریق کامپیوتر اقدام به ثبت مینمایند لطفا از نرم افزار گوگل کروم و یا فایر فاکس استفاده نمایند به این ترتیب که لینک مورد نظر را کپی و در نوار آدرس یکی از این دو نرم افزار پیست(paste ) نمایند و همانند توضیحات ذکر شده در سمت راست صفحه اقدام به ثبت نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید