عاقبت لباس‌های ورزشکاران المپیک ۲۰۱۶ چه می‌شود؟

سه شنبه, مرداد 5, 1395 - 13:51 توسط تحریریه بادبادک

بعد از جدال چند روزه سر لباس کاروان ورزشی ایران در روز افتتاحیه مسابقات المپیک سرانجام طرح لباس‌ها تغییر کرد و طراحی لباس‌ها به دست کامران بختیاری سپرده شد.
 دو روز پیش از این تصاویری از طرح اولیه پوشش ورزشکاران در افتتاحیه مسابقات المپیک دست به دست در اینترنت چرخید تا سرانجام مشخص شد که طراح آن‌ها مهناز آرمین بوده است که طراحی دور پیشین لباس‌های ورزشکاران را در مسابقات المپیک را هم بر عهده داشته است.

  

ترکیب رنگی لباس‌ها نه چندان زیبا بود و نمای آن‌ها بر تن مانکن‌ها هم صدای طرفداران و علاقه‌مندان را درآورده بود. 
روز بعد هم گفته‌هایی به نقل از یکی از ورزشکاران منتشر شد که در آن‌ها اعلام کرده بود اندازه این لباس‌ها هم بزرگ است و لباس‌ها بر تن آدم ها هم زار می‌زند.
شب گذشته اما یکی از طراحان لباس به نام کامران بختیاری طرح پیشنهادیش را در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد و از کاربران خواست تا با استفاده از هشتگ #انتخاب-من این طرح را در صفحه‌هایشان قرار دهند تا به دست کمیته المپیک برسد و نظر این کمیته را درباره لباس‌های انتخابی تغییر دهند. 
کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام هم دست به دست هم دادند تا در یک کار گروهی صدا را به گوش مسئولان برسانند. در این میان اما کاربران شبکه توئیتر روی خوشی به لباس‌ها نشان ندادند و از آن‌ها به عنوان لباس شعبده بازی یاد کردند.

خبرهای امروز اما حاکی از این است که لباس‌های جدید به تایید شورای المپیک رسیده‌اند و حالا قرار است این لباس‌ها را بر تن ورزشکاران در افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ببینیم.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید