عکسها و گزارش اختصاصی بادبادک از اولین نمایشگاه بهداشت و سلامت پوست و مو

چهارشنبه, تير 23, 1395 - 01:24 توسط تحریریه بادبادک

میدانیم که ایران در رتبه‌بندی استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی در جهان یکی ازبزرگ‌ترین بازارهای مصرف در کنار عربستان سعودی است. اما مشکل اینجاست که تولیدکنندگان این لوازم آرایشی معمولا کارخانه‌های خارجی هستند که در رقابتی با تولیدکنندگان ایرانی، وارد کشور می‌شوند. این مساله مشکلات زیادی را در پی می‌آورد.

 از خروج ارز که بگذریم، مساله مصرفی بودن این مواد آرایشی و بهداشتی، ضرورت تولید باکیفیت داخلی را تقویت کرده است. مساله کارگر ایرانی و موضوع اقتصاد مقاومتی برای حمایت از نیروی کار ایرانی از مقولاتی است که در سخنان مسئولان عالی کشور هم مورد تاکید بوده و به همین منظور، تاکیداتی صورت گرفته است.

از طرف دیگر، حجم وسیعی از تولیدات آرایشی بهداشتی برندهای خارجی، قاچاق بوده و میزان سلامت آن‌ها هم زیر سوال است. در همین راستا، تقویت بازار لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران، با حجم ۸/۱ میلیارد دلار در سال، بیش از پیش ضروری به نظر می‌آید. 

زیر سایه برج میلاد، در هفته جاری نمایشگاهی برپاست با عنوان اولین نمایشگاه تخصصی بهداشت و سلامت پوست و مو، فرآورده‌‌های آرایشی، بهداشتی و تجیرات وابسته که با مشارکت نزدیک به ۲۰ تولیدکننده ایرانی، در بوستان گفتگو برگزار شده است. در این نمایشگاه، هولدینگ‌ها، شرکت‌ها و برندهای مرتبط، در ارتباطی مستقیم با مردم نسبت به اطلاع‌رسانی درباره این برندهای داخلی، دریافت فیدبک مشتری و همچنین فروش آن‌ اقدام می‌کنند. 

تصاویر اختصاصی بادبادک از نمایشگاه را با هم می‌بینیم:

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید