بهزاد فراهانی می‌گوید از تلویزیون انتقاد کنی، متهم به جاسوسی می‌شوی

شنبه, ارديبهشت 11, 1395 - 05:31 توسط تحریریه بادبادک

بهزاد فراهانی هنرپیشه قدیمی سینما و تئاتر ایران می‌گوید تلویزیون در این سال‌ها افت بیننده نداشته بلکه بیننده‌هایش حذف شده‌اند.
او معتقد است که در سال‌های اخیر مردم دیگر شبکه‌های داخلی را نمی‌بینند و علتش را سیاستی دانست که در حال حاضر بر تلویزیون حاکم است.
بهزاد فراهانی که از نقش‌آفرینان سریال امام علی(ع) بوده گفته است:آقای مدیر از زمانی که آمدند، ما به کرات خواهش کردیم که فرصتی بدهند تا از طرف خانه تئاتر با ایشان صحبت کنیم، ولی نپذیرفتند.
معنی این کار این است که ایشان تئاتر را اصلاً قبول ندارند و در فرهنگشان تئاتر جایی ندارد. به نظر من این نوع نگاه، نگاه رسانه ملی نیست؛ تلویزیونی که در طول سال یک تئاتر هم پخش نکند، از نظر من رسانه ملی نیست. تئاتر یعنی زندگی، فرهنگ و روا‌نشناسی و تلویزیونی که به آن نپردازد طبیعتاً نگاه ملی ندارد؛ خیلی ساده است به همین دلایل هم ما چنین رسانه‌ی ملی را نمی‌بینیم.
او از سریالی با نام « حماسه آراد» صحبت کرده که بخش از آن را تصویر برداری کرده بود ولی به دلایل نامعلوم توقیف شده است و کسی هم برای این توقیف پاسخی نمی‌دهد.
او درباره‌ی لزوم نقدپذیری رسانه ملی اظهار کرد: اصلاً نقدپذیر نیستند، چون اصلاً نقدها را گوش نمی‌کنند و تا کسی می‌خواهد حرف بزند، می‌گویند یا اجنبی و جاسوس هستی و یا به جایی وابسته‌ای.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید