تهدید جانی برای مدیر گروه همایون شجریان در هامبورگ

سه شنبه, ارديبهشت 7, 1395 - 07:37 توسط تحریریه بادبادک

همایون شجریان، پس از لغو کنسرت هامبورگ خود جلوی دوربین موبایلش نشست تا بگوید که صحیح و سالم است. بیماری ندارد و این‌ها همان‌طور که دیروز خواندیم به مقایسه با وضعیت پدرش محمدرضا شجریان که مبتلا به بیماری سرطان است تعبیر شد. اما ماجرا، به روایت همایون شجریان در صفحات شبکه‌های اجتماعی خود،  این بوده است که او «برای کنسرت اخیرش تهدید به مرگ شده بوده است». او درباره دلیل لغو کنسرت خود در آلمان این توضیحا ت را منتشر کرده است:

 

سالها بود به خاطر چنين مشكلاتى كه در اين بيست وشش سال فعاليت هنرى خود نظير آن را كم نديده ام و نشنيده ام كنسرت‌هاى خارج از ايران را قبول نمى كردم. دل همگى شما و ما شكست و از ديدار رويتان محروم مانديم و همه تنها به خاطر اعتماد.

همان چيزى كه همگى بارها و بارها از آن اسيب ديده ايم ، ولى باز ترجيح ميدهيم بدون آن زندگى نكنيم. ميدانم كه همگى عزيزان حرمت بر من نگه داشتند و بزرگوارانه به ماجراى كنسلى كنسرت نگاه كردند.

ما نيز چون شما آمديم تا با اشتياق ميزبان شما عزيزان باشيم كه اين اتفاق رخ نداد و غمى سنگين بر دلمان نشست. بسيارى از اقوامم و دوستانم و بسيارى از شما عزيزان خود را از شهرهاى دور به هامبورگ رسانيده بوديد كه اين موضوع غمم را سنگين تر ميكند.

باورم نيست شبى را كه مى توانست بدل به خاطره اى خوش با شما عزيزان شود، اعتماد مديران گروه به اين برنامه گزار، تبديل به چنين كابوسى براى من و همراهانم و شما عزيزانم كرد.

بر خود واجب ميدانم چند موضوع را بازگو كنم:

شب كنسرت با وجود اعلام مدير برنامه گروه به برنامه گذار مبنى بر كنسل بودن كنسرت، ايشان همچنان به فروش بليت ادامه دادند و اهداف نامعلوم خود را دنبال كردند كه البته اين موضوع با واكنش و شكايت به مراجع قضايى آلمان همراه شد.

پس از آنكه متوجه اعلام نشدن كنسلى كنسرت به مردم عزيز شدم همان لحظه در صفحه اينستاگرامم آن را اعلام كردم و براى رفع تهمت هايى كه در سالن از سوى برنامه گذار به اينجانب وارد گرديده بود بلافاصله ويديويى در صفحه اينستاگرامم قرار دادم.

پس از تاكيد مدير گروه مبنى بر لغو كنسرت و اعتراض به ادامه فروش بليت متاسفانه مدير گروه با تهديد جانى نسبت به خود و گروه روبرو مى شوند كه اين موضوع نيز در مراجع قضايى آلمان با شهادت چندين شاهدِ نشسته در لابى هتل تشكيل پرونده شده است.

به همين دليل نيز از آمدنم به سالن كه وظيفه خود مى دانستم حضورا از شما عذر خواهى كنم ممانعت بعمل آمد و از اين هم ناكام ماندم. نكته آخر براى عزيزانى كه هنوز وجه بليتشان برگردانده نشده است اينكه برخلاف شايعاتى كه براه انداخته شد، بنده همايون شجريان، فرزند محمدرضا، هيچ مبلغى را دريافت نكرده و نخواهم كرد، كليه مبالغ دريافتى از فروش بليت نزد برنامه گذار مى باشد.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید