خلبان هواپیما پرواز را به خاطر دو مسافر به مبدا بازگرداند

دوشنبه, فروردين 23, 1395 - 23:39 توسط تحریریه بادبادک

خلبان یکی از پروازهای هواپیمایی الاتحاد یک پرواز بین‌المللی را برای این‌که دو نفر از مسافرینش بتوانند برای بار آخر نوه در حال احتضارشان را ببینند دوباره به مقصد برگرداند.

زوجی که مسافر این پرواز به ابوظبی بودند زمانی‌که هواپیما در فرودگاه منچستر در حال پرواز بود، اس‌ام‌اسی دریافت کردند که در آن نوشته بود نوه‌ آن‌ها در وضعیت اضطراری قرار گرفته و لازم است که آن‌ها هر چه زودتر خودشان را به بیمارستان برسانند. 

این زوج به کادر پرواز هواپیما اطلاع دادند و خلبان پرواز بعد از اطلاع از این موضوع هواپیما را به سمت محل سوار شدن مسافران برگرداند تا این زوج بتوانند برای آخرین بار نوه‌ خود را ببینند. 

خدمه پرواز هم با سرعت چمدان‌های این دو مسافر را از بار خارج کرده برای آن‌ها ماشینی تهیه کردند و آن دو را به بیمارستان فرستادند.

آژانس‌های هواپیمایی و مسئولین خطوط هواپیمایی بسیاری، از مسئولیت پذیری و خدمات مشتریان این هواپیمایی در فضای مجازی تقدیر و تشکر زیادی کرده‌اند.

اگر چه که نوه این زوج یک روز بعد در بیمارستان جان خود را از دست داد ولی به لطف خلبان هواپیما این پدربزرگ و مادربزرگ توانستند برای آخرین بار او را ببینید و از او خداحافظی کنند.

هواپیمایی الاتحاد به این زوج اجازه داده است تا از بلیط خود برای پرواز دیگری به سمت ابوظبی استفاده کنند. 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید