برنامه دید در شب، روی دست رضا رشیدپور مانده است!

چهارشنبه, فروردين 4, 1395 - 11:33 توسط تحریریه بادبادک

برنامه دید در شب، روی دست رضا رشیدپور مانده است؟ او از اول فروردین آن چنان درگیر برنامه‌های جدیدش شده است که دیگر وقت درست حسابی برای برنامه آنلاین خود ندارد. برنامه جدید او صفر صفر نام دارد و ۱۲ هر شب در نوروز از تلویزیون رسمی و دولتی ایران پخش می‌شود. 

رشیدپور، که در آخرین برنامه دید در شب خود که گفتگو با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه بود، حرفی از خداحافظی نزده بود،  پس از این‌که پایش به صدا و سیما باز شد، یک برنامه روزانه برای نوروز گرفت و حالا برای برنامه جدیدتری در اردیبهشت خود را آماده می‌کند.

او در یادداشتی که پس از ۴ روز اجرای برنامه صفر صفر در شبکه سوم سیما، در اینستاگرام خود نوشت گفته است این اتفاقات برایش چیزی شبیه خواب بوده است. خوابی که تلخی و شیرینی‌اش را نمی‌داند. 

رشیدپور این گونه روایت می‌کند که: «روز بیست و نهم اسفند ، پس از سالها دوری از خانه ، گفتند که سوتفاهم ها حل شده و می توانم به تلویزیون بروم . نمی خواهم پنهان کنم خوشحالی ام را . دلم تنگ شده بود . اندازه ی همه ی روزهای سخت و شب های بلند که به مردم سرزمینم فکر می کردم و ماندن و تلاش کردن و امیدوار بودن را ترجیح می دادم .... رشیدپور همان است که بود و همان هم خواهد ماند . تنها چیزی که عوض شده ، رنگ نگاه مدیران رسانه است که آرزو می کنم فصلی نباشد . به شما قول می دهم که همیشه صادق بمانم و هرگز کلامی نگویم که طبع بلندتان را بیازارد . ساده بگویم . من فرزند این سرزمینم . مثل برادر شما . رفیق شما .... من را از جنس خودتان بدانید و کمکم کنید . جز شما کسی را ندارم . مجله صفر صفر خیلی هول هولکی پا گرفت . دوستان خوبم در شبکه سه می خواستند که هر چه زودتر به آنتن برگردم و صد البته که خود من هم اشتیاق داشتم . مگر می شود لذت هم کلامی با این ملت فهیم را به فرداها واگذار کرد ؟ می دانم که ایرادهای زیادی دارد . از دکوری که اصلا نیست (!) تا نظمی که فدای هیجان من می شود . خوشحالم که تحملم می کنید . این چند شب عید را سخت نگیرید تا دورهم باشیم و من هم از وسعت نگاه پر مهر شما بی نصیب نمانم . قول می دهم که یک برنامه ی کاملا خاص و حرفه ای از یکم اردیبهشت ماه تقدیمتان کنم.»

او خود نمی‌داند با دید در شب چه کند. شاید به همین خاطر باشد که نوشته است: « در مورد دید در شب هم هر دستوری بدهید من اطاعت خواهم کرد . الهی من قربانتان بروم . یادتان باشد که ما با هم رفیقیم …»

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید