صادق زیبا کلام از بازی در فیلم «اژدها وارد می‌شود» پشیمان است.

يكشنبه, بهمن 25, 1394 - 22:46 توسط تحریریه بادبادک

صادق زیبا کلام که تازگی‌ها در آخرین فیلم مانی حقیقی نقش‌آفرینی کرده است در یادداشتی در رابطه با این فیلم گفته که از بازی در آن عذاب وجدان دارد. او می‌گوید که در زندگی‌اش خلاف و گناه زیاد کرده است، این دروغی که گفته در مقایسه با گناه‌ها و خلاف‌های دیگری که کرده است خیلی خیلی سبک‌تر است.

زیباکلام در یادداشتش این‌گونه توضیح‌ می‌دهد:

ایشان (مانی حقیقی) گفتند ما می‌خواهیم راجع به گروه هزاوه (هُزوارِش /hozvaaresh) صحبت کنیم.
گفتند(حقیقی) اینها دو ـ سه نفری بودند که به ساواک پیوستند. آنها زندانی نبودند و فقط با ساواک همکاری می‌کردند ... زمان اکران در جشنواره هم آقای مانی حقیقی با من تماس گرفتند و دعوتم کردند که فیلم را ببینم و گفتند فیلم با استقبال زیادی هم روبه‌رو شده. اما حقیقتش را بخواهید من نرفتم.

از نظر اخلاقی این کار کمی برایم سخت بود، چون یک چیزی را که حقیقت نداشت گفته بودم. فرصت چندانی هم وجود نداشت که خودم را برای این قضیه مجاب کنم. از طرفی مسئله‌ای هم نبود که بابت آن به کسی ظلم شود. حالا شما می‌گویید این گروه وجود داشته، به نظر من اصلا چنین چیزی واقعیت نداشته است. در مجموع از اینکه چنین کاری کردم از نظر اخلاقی خیلی خوشحال نیستم و خیلی افتخار نمی‌کنم که چنین کاری کردم. ... من در زندگی‌ام گناه و خلاف زیاد کرده‌ام؛ این دروغی که گفتم در مقایسه با گناه‌ها و خلاف‌های دیگری که کرده‌ام خیلی خیلی سبک‌تر است».

دیدگاه‌ها

درعجبم که چگونه نام شما زیباکلام است که نازیبا کلام شمارا برازنده است.
اینجا دقیقأ مشخص میکنه که شما درهمۀ اظهاراتتون اشتباه میکنید و همیشه حرف نازیبا و ناحق میزنید.
به خودتون بیایید آقای نازیباکلام.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید