عطاالله بهمنش درگذشت - تکذیب شد

سه شنبه, بهمن 13, 1394 - 04:11 توسط تحریریه بادبادک

عطاالله بهمنش، گزارشگر ورزشی و نخستین اجراکننده گزارش زنده رادیویی ایران درگذشت. 
عطاالله بهمنش (زاده ۲۴ فروردین ۱۳۰۲ ، کرمانشاه ) ورزش‌کار، مدیر ورزشی، گزارشگر، خبرنگار و روزنامه‌نگار ورزشی ایرانی بود.  بهمنش نخستین گزارشگری زنده ورزشی در ایران از رادیو را در سال ۱۳۳۷ برای رقابت دو و میدانی میان تیم ملی ایران و عراق از صدای ایران انجام داد.

یک هفته پیش از این خبرگزاری ایسنا خبر داده بود که عطاالله بهمنش، محبوب‌ترین گزارش‌گران فوتبال ایران، این روزها حال و روز خوشی ندارد.
او از ناحیه پا دچار شکستگی شده و به دلیل این اتفاق نمی‌توانست راه برود. هم‌چنین وی مدتی بود که شنوایی‌اش را نیز از دست داده بود و خاطرات گذشته را به خاطر نمی‌آورد.

این خبر توسط شبنم رحمتی، خبرنگار روزنامه شرق، در توییتر منتشر شد و پس از چند ساعت تکذیب شد. او از مخاطبانش عذرخواهی کرده است.

  • عطا بهمنش درگذشت. خبر همین قدر کوتاه است.

بادبادک به نقل از شبنم رحمتی، خبرنگار روزنامه شرق، خبر از درگذشت عطاالله بهمنش، گزارشگر مشهور و قدیمی فوتبال ایران داده است. او آن قدر محبوب بود که همیشه از عادل فردوسی‌پور به عنوان بهمنش دوم یاد کرده‌اند.

چند روز پیش در پندار خبری منتشر کردیم مبنی بر این که حال و احوال او خوب نیست، دیگر قدرت تکلم و راه رفتن نداشت و وضعیت گوارشی او هم مطلوب نبود. اما حالا هم سایت بادبادک و هم خبرنگاران دیگر در توییتر، خبر فوت او را منتشر کرده‌اند.

عطاالله بهمنش، نخستین گزارشگری زنده ورزشی در ایران از رادیو را در سال ۱۳۳۷ برای رقابت دو و میدانی میان تیم ملی ایران و عراق از صدای ایران انجام داد. او امروز در هنگام فوت، ۹۲ ساله بود. یادش گرامی. از او بیشتر در پندار خواهیم خواند. (تکذیب شده است)

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید