«بنتون» حامی ۱۰ میلیون انسان مخفی در جهان

جمعه, آبان 30, 1393 - 13:18 توسط تحریریه بادبادک

«رنگ‌های متحد بنتون» طی برگزاری یک کمپین خلاقانه می‌کوشد چهره و صدای افراد پنهان جامعه باشد. افرادی که تابعیت ندارند. همکار بنتون در این طرح، کمیسریای عالی پناهندان سازمان ملل است که هدف خود را این دانسته که در عرض ۱۰ سال، ۱۰ میلیون کودک مورد حمایت قرار گیرند.
دست‌کم ۱۰ میلیون انسان در جهان وجود دارند که تابعیتی ندارند و کودکانی دارند بی‌وطن. هر ۱۰ دقیقه یک بار یکی از این کودکان بدون آن‌که از حقوقی کافی برخوردار باشند یا از خدمات کشوری بهره ببرند به دنیا پا می‌گذارند. 
این کودکان حق تحصیل، مراقبت‌های بهداشتی، اشتغال و مانند آن را ندارند و حتی در آینده برای ازدواج و کفن و دفن مناسب و صدور گواهی فوت آن‌ها هم مشکلاتی وجود خواهند داشت. در حقیقت این قشر بدون هیچ حمایتی، به صورت نامرئی زندگی می‌کنند.
برند «رنگ‌های متحد بنتون» یک نقشه تعاملی زیبا تدارک دیده است که به پشتیبانی آنلاین برای کمپین #IBelong یا «من متعلقم به…» اختصاص دارد. 
برند «بنتون» در تاریخ ۵۰ سال خود، همواره به مسايل اجتماعی توجه نشان داده است و نام خود «رنگ‌های متحد بنتون» نیز بازتابی از چنین استراتژی تجاری دارد. بنتون یکی از بهترین شرکت‌های مد شناخته شده در جهان است که با شبکه‌ای بیش از ۶ هزار تایی در جهان، ادعا دارد به محیط زیست و کرامت انسانی توجه ویژه‌ای دارد. 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید