شهرام جزایری - رضا رشیدپور، چند چند؟

يكشنبه, آذر 29, 1394 - 03:48 توسط تحریریه بادبادک

برای رضا رشیدپور، هفته گذشته یک باخت بود که او به پیروزی تبدیلش کرد. برنامه ویدئویی دید در شب، اگرچه در آن برای یک بار مجری قربانی شد اما سایت آپارات (پخش کننده‌اش) و اعتبار خود را بالا کشید تا پس از خندوانه، دومین برنامه تصویری مجازی باشد که حالا هر برنامه‌اش خبرساز است.

برنامه دید در شب با حضور افرادی مثل کواکبیان، محمد اصفهانی یا شیلا خداداد گل نکرد، تلاش کرد که برنامه امیرتتلو را به نقطه اوج خود تبدیل کند و در یک برنامه سیاسی‌اش یعنی گفتگو با جوانفکر، مشاور رئیس جمهور سابق هم ممکن بود این اتفاق رخ دهد اما با ممنوعیت پخش مواجه شد. 

او در هفته گذشته میزبان شهرام جزایری شد، شهرت منفی آن فرد و زندان پر ماجرایش به خاطر آن‌چه «اقتصادی» خوانده شد، به نظر کار را برای رشیدپور آسان می‌کرد، اما بازی با اعتماد به نفس فراوان این چهره آغاز شد و کم کم اضطرابی که در میهمان برنامه بود به میزبان برنامه سرایت کرد. رضا رشیدپور اگر تنها در یک بخش از برنامه، پای فرزند جزایری را به میان نکشیده بود برنده ماجرا می‌شد اما جزایری، که به اندازه کافی از سطح حساسیت افکارعمومی نسبت به زنان و کودکان منسوب به آدم‌ها آگاه بود و تجربه‌ی مناظرات سیاسی را هم در این زمینه پشت سر داشت، حالا برگ برنده‌اش یعنی فرزند خود را به استودیو آورده بود. 

رضا رشیدپور، در مصاحبه‌ای که خود به مناظره‌ تبدیلش کرده بود، شکست خورد تا با مصدومیت خود، اعتبار کل بازی را بالا ببرد، او اینک توانسته این کار را بکند و افرادی را که آخر همین هفته منتظر برنامه بعدی او باشند افزایش داده. رشیدپور، از این نظر بازی را برده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید