امید علومی، همسر آینده سحر قریشی، ستاره تازه بازار سرگرمی

سه شنبه, آذر 24, 1394 - 23:31 توسط تحریریه بادبادک

در بازار سرگرمی و ستاره‌‌های سینما، معمولا شریک عاطفی ستاره‌ها هم اهمیت می‌یابند، از این روی است که همین حالا هم مریم قاسمی، به عنوان نامزد مرتضی پاشایی، خواننده مرحوم یکی از پربیننده‌ترین مطالب بادبادک است. 

اما در هفته گذشته یک نفر دیگر توانست از این نردبان بالا بیاید:‌ امید علومی. نوازنده و خواننده‌ای که سحر قریشی از او به عنوان همسر احتمالی آینده‌اش یاد کرده است.

سحر قریشی بازیگری‌ست که به خاطر نداشتن معلومات سینمایی‌ و نشناختن مسئولان، در برنامه اینترنتی-ویدئویی دید در شب مورد انتقاد قرار گرفت، اما اگر او نسبت به شناختن دیگران کنجکاو نیست، هوادارانش به اندازه زیادی درگیر این هستند که بدانند همسر آینده او کیست. 

کلیدواژه‌های «امید علومی کیست»، «بیوگرافی امید علومی»، «همسر جدید سحر قریشی»، «عکس امید علومی» و «آیا ازدواج سحر قریشی با امید علومی واقعیت داره؟» عباراتی بودند که در هفته‌ جاری، از ترندهای فضای وب فارسی بوده‌اند.

بازار سرگرمی، کم کم ستاره‌هایی تازه به جای ستاره‌‌های خاموش‌ شده‌اش می‌گذارد. اگر روزگاری کنسرت امید علومی، صدای جامعه شناس دیگری مثل یوسف اباذری را در آورد، تعجب نکنید. او همین حالا در حال طی کردن مراتب شهرت است. 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید