محمد اصفهانی و اعتراض به پارازیت ماهواره!

يكشنبه, آبان 17, 1394 - 14:01 توسط تحریریه بادبادک

دکتر «محمد اصفهانی» طی انتشار نامه‌ای از خطرات شدید امواج پارازیت که بر روی فرکانس‌های ماهواره‌ای انداخته می‌شود برای سلامتی هموطنان خود انتقاد کرد.

محمد اصفهانی خواننده قدیمی و مشهور پاپ در نوشته ای ضمن اعتراض به شرایط موجود کشور و فضای سانسور، توهین به پیامبر اسلام و عدم تلاش برای ارائه چهره ای رحمانی از او از ارسال پازرازیت‌ها که می توانند به بروز سونامی سرطان منجر شوند انتقاد کرده و آورده است: «از شما متصدی پارازیت  می‌پرسم : بیماری که داروهای سرکوب ایمنی مصرف میکند تا عضو پیوندی اش در بدن باقی بماند… سالمندان فرتوت که اصلا ماهواره نمی بینند، بیماران سرطانی و ضعیف تحت شیمی درمانی، مسلول‌ها و جانبازان و معلولان، بیماران اعصاب و روان، آدم‌های سالم و قوی که ماهواره نگاه نمی‌کنند، بچه‌های سرطانی در کانون‌هایی مثل محک، دیالیزی‌ها، حامله‌ها، نوزادها وجنین‌ها و… همه روز و شبشان را با پارازیت های ماهواره ای و تشعشعات مسموم و مضر آن طی کنند...»

وی ادامه می‌دهد: «نکند خطر این تشعشعات را شوخی گرفته اید؟ آیا می‌دانید رهایی از حق مردم در روز جزا هیچ علاجی جز حلالیت از تک تک آنها ندارد وحتی خداوند بزرگ هم از ناحیه ای جز طلب حلالیت ؛ قادر به رفع و رجوع آن نیست؟ و اما بعد … جالب اینجاست که ناگهان تمامی این ضرورت ها و احساس مسئولیت های مطابق مصلحت که وضع و تشخیص آنها هم فقط با همان قشر غیر پاسخگو و مجهول است یکدفعه رنگ می بازد ؛ محو میشود و از بین می‌رود! چرا؟»

وی همچنین در این نوشته که در سایت شخصی اش منتشر شده آواز اخیرش را را به پیامبر اسلام تقدیم کرده و آورده است:« آواز «غم غفلت» را که با همراهی دوست خوب و همکارم بهروز صفاریان، بر غزل تابناک شاعر بزرگ، بیدل دهلوی در استودیوی بهروز اجرا کردم پیشکش می‌کنم به پیشگاه اسوه و نمونه ی اخلاق و محبت و جذب … یعنی پیامبر گرامی اسلام . این اثر وصف الحال این روزهای کسی است که متاسفانه فقط نامش شبیه به محمد مصطفی است و درد دل اوست با هموطنانش .»

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید