سبک زندگی

لب های ترک خورده در هوای سرد مشکل سازند. نه تنها لب های شما لبخندتان را می شکنند بلکه درد هم دارند. ولی اگر برای داشتن لبانی سالم، از نکات به درد خور زیر درباره پیشگیری و درمان لب های خشک در زمستان استفاده کنید، دیگر لازم نیست چیزی را تحمل کنید.

هوا خورده

30 دى
خبر
سبک زندگی

دانشمندان خصوصیات شکلات را مطالعه کرده اند و یافته اند که بسیاری از خصوصیات شکلات برای سلامتی مفیدند. فراموش نکنید که شکلات تیره که دارای کاکائوی زیاد است سالم است. میانه روی در مصرف شکلات هم مانند هر غذای دیگری مهم است.

30 دى
خبر
سبک زندگیسرگرمی

با دانستن بعضی نکات، می‌توانیم زندگی شادتری در کنار حیوانات مورد علاقه‌مان داشته باشیم. تعدادی ازین نکات را در این مطلب مرور خواهیم کرد.

29 دى
مطلب
سبک زندگیهنری

چه کسی فکر می‌کرد پایان دعوای بهاره رهنما با نادر فتورچی، به جای دادگاه در یک کافه فیصله پیدا کند؟

29 دى
خبر
سبک زندگیسرگرمی

نماینده آیت‌الله‌سیستانی در ایران در دیدار با وزیر اقتصاد و معاونانش گفت: ما یک شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان را برای کودکان راه‌اندازی کردیم که در روز نخست ۵۰ هزار پیامک برای ما ارسال شد که در‌‌ همان روز آقایان لاریجانی و قالیباف کنار ما بودند و من به آن‌ها گفتم این ۵۰ هزار پیامک دو نکته را به ما م

26 دى
خبر
سبک زندگی

5. مک کافه (McCafe)
به عنوان جایگاه پنجم، مک کافه (McCafe) به راحتی می تواند جزء انتخاب های اولیه قرار گیرد. این برند 1300 فروشگاه دارد و متعلق به مک دونالدز می باشد. این کافی شاپ معمولا با رستوران مک دونالد در یک جا واقع می شود. 

26 دى
خبر
سبک زندگیهنری

دومین نمایشگاه و حراج آثار هنرهای تجسمی به نفع توان‌یابان موسسه خیریه رعد از جمعه ۲۶ دی‌ماه ۹۳ برگزار می‌شود. 

24 دى
خبر
سبک زندگی

زنانی که پوستی زیبا و عاری از هر گونه ایرادی دارند فقط خوش‌شانس نیستند، این زنان ۶ کار را در برنامه روزانه‌شان به صورت مداوم انجام می‌دهند.

۱- هر روز صورتشان را با ملایمت و کامل تمیز می‌کنند

24 دى
مطلب
سبک زندگی

رئیس پیشین پژوهشکده پولی وبانکی پیش‌بینی کرد که نرخ دلار تا پایان سال به ۴۲۰۰ تومان و در پایان سال ۱۴۰۰ به ۱۰ هزار تومان برسد.

24 دى
خبر
سبک زندگی

معاون بهداشتی وزیر بهداشت ۴ عامل اول مرگ ایرانیان را به ترتیب سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان و تصادفات رانندگی اعلام کرد.بر اساس آ‌خرین آمار مطالعات سیمای مرگ در کشور سکته قلبی سالانه به مرگ ۹۳ هزار ایرانی منجر می‌شود و اولین عامل مرگ و میر ایرانیان است.

24 دى
خبر
سبک زندگی

سطح ترد و سرخ شده ساندویچ ها اشتها را برمی انگیزد. غذا باید خوشایند و مطبوع باشد، تنها کربوهیدرات برای این موضوع کافی نیست! باید مواد مغذی را بصورتی لذت بخش کنار هم قرار داد. مثل سیب زمینی هایی که طلایی شده اند و در کنار هر غذایی می درخشند.

مواد لازم:

23 دى
مطلب
سبک زندگی

"اولین بار خبر گم شدن یک کودک را از دختر سه ساله ام مخفی کردم. خبری که همه جا پخش شده بود، موقع اخبار تلویزیون را خاموش میکردم، روزنامه ها را پاره می کردم.

23 دى
مطلب
تکنولوژیسبک زندگی

بیاییم امروز هر ایمیلی که می‌زنیم، در بخش مربوط به «سابجکت» آن، شرحی خلاصه از نامه بنوسیم. این موضوع باعث می‌شود سال‌ها بعد هم ایمیل قابل ارجاع  باشد و وقت کمتری از هر دو طرف بگیرد. 

22 دى
مطلب
تکنولوژیسبک زندگیسرگرمی

مطالعه‌ای تازه نشان داده آن‌هایی که سلفی‌هایشان را آنلاین به نمایش می‌گذارند، نوعی نارسیسیم و خودشیفتگی را بروز می‌دهند که احتمال دارد نشانه‌هایی از اختلالات روانی و اختلال شخصیت باشد. 

21 دى
خبر