ستاره اینستاگرام: لیلا اوتادی

دوشنبه, شهريور 9, 1394 - 22:44 توسط تحریریه بادبادک

لیلا اوتادی یکی از زنان مشهور سینمای امروز ایران است که در سال ۶۲ در شمیران متولد شده، از ۱۷ سالگی شعر سرودن را آغاز کرده و در دانشگاه هنر تهران معماری داخلی خوانده است. کارش را با فیلمی به نام چشمان سیاه به کارگردانی ایرج قادری آغاز کرده و تاکنون علاوه بر انبوهی فیلم و سریال، یک کتاب شعر هم در انتشارات مروارید به نام «در بهشتی که کلاغی نیست، مترسک هم نیست» منتشر کرده است. 

این بازیگر تاکنون با دو جنجال روبرو بوده است. یکی وقتی که اعلام شد در فیلم پایان‌نامه قرار است نقشی جنجالی بازی کند که بلافاصله بخشی از فضای مجازی علیه او شورید و منجر به تکذیب این ماجرا شد. از طرف دیگر برای فیلم «پیتزا مخلوط» به کارگردانی حسین قاسمی‌جانی، اعلام شد ۷۵ میلیون تومان برای ۲۵ روز بازی خواسته است که عنوان «گران‌ترین بازیگر زن سینمای ایران» را به او هدیه می‌داد. او این رقم را هم تکذیب کرده است. 

لیلا اوتادی با یک عطر هم‌نام خود هم خبرساز شده است. او همزمان با تولدش در اینستاگرام شخصی خود نوشت: «یكسال پیش از طرف كمپانى «تمپتیشن» تولیدكننده عطر در فرانسه و امارات با من تماس گرفتن و پس از مذاکراتی که با نماینده خاورمیانه كمپانى داشتیم، پیشنهادشون براى تولید عطر به نام من براى طرفداران عزیزم رو پذیرفتم، اینكه پروسه پیش تولید و تولید عطرها با دو رایحه كاملا متفاوت و دیزاین جذاب یكسال به طول انجامید، حساسیت من براى هرچه بهتر شدن عطرها و دقت نظر و جلسات متمادى با شركت بود، كمپانى محترم درصدد هست كه پس از اطلاع رسانى به شما عزیزان به زودى این دو عطر را در بازار امارات و سپس ایران وكشورهاى همسایه در دسترس شما خوبان قرار بدهند. امیدوارم حاصل زحمات این دوستان عزیز را دوست داشته باشین.»

هر از گاهی عکس‌هایی از این عطر با چهره لیلا اوتادی در اینستاگرامش منتشر می‌شود. 

مجموعه این فعالیت‌ها باعث شده تا اینستاگرام لیلا اوتادی تنها با گذاشتن ۲۷۹ پست، ۱۷۶ هزار نفری شود. عکس‌های اینستاگرام او بیشتر پرتره نقش‌هایش در فیلم‌هاست و بجز عطر و فیلم‌ها گاهی عکس‌های پرتره از خودش در زندگی عادی منتشر می‌کند.

ردپای ماجراهایی چون جنگ، غواصان شهید بازگشته از جنگ و مانند آن، در اینستاگرام لیلا اوتادی پررنگ است.

او کتابی به نام «سلفی» ‌نوشته است که هنوز اطلاعات زیادی درباره‌اش منتشر نشده است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید