ارگ تجاری تجریش به روایت کاربران فوراسکوئر

چهارشنبه, شهريور 4, 1394 - 00:47 توسط تحریریه بادبادک

پارکینگ بزرگ و مجانی، دو کلاس پایین‌تر از پالادیوم، شامل فودکورت و کارواش و روف گاردن، ولی سوت و کور. این توصیف کاربران فوراسکوئر از ارگ تجاری تجریش است. مقصد تازه مصرف در تهران. 

شیلان عشایری نوشته «اصلا دلم نمي خواد پامو بذارم توش كه اون باغ و خراب كردن و تمام تعريف ميدان تجريش و عوض كردن اونجارو ساختن با اون خيابان باريك. سعد آباد شده گند آباد.»

طراحی پارکینگ ارگ، مورد انتقاد دو نفر از جمله بردیاست: «یکی از عجیبترین (والبته احمقانه‌ترین!) طراحی‌هایی که برای پارکینگ میتونه وجود داشته باشه.» اما بردیا هم معتقد است «برندهای خوبی اینجا پیدا میشه وخوشبختانه فعلا که از بوتیکهای فسقلی با جنسهای گرون و بنجل خبری نیست.»

فروشگاه ال سی وایکیکی بزرگ از نقاط قوت این شاپینگ مال برای مراجعین آن است. ارگ تجاری تجریش به قول پارمیس، «فقط یجا برای خرید نیست...میتونین توش خوش بگذرونین و از ویترین ها ایده بگیرین که چ لباسایی باهم قشنگ در میان.»

ارگ تجاری تجریش در ۳ ماه گذشته از یک مجتمع سوت و کور و نیمه‌باز که به قول سهیل شیری به عنوان پارکینگ کافه لمیز می‌تونه استفاده بشه تا مغازه‌هاش باز شن، تبدیل شده به بازاری تجاری و فعال که دریا درباره آن نوشته است : «در آینده دور اینجا خیلیییی شلوغ میشه.»

ارگ تجاری تجریش در حوالی میدان تجریش،‌ خیابان سعدآباد واقع شده است.

 

فوراسکوئر چیست و چه کاربردی دارد؟ این مطلب را در بادبادک بخوانید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید