۱۰ دلیل برای آن‌که با وردپرس، وبلاگ یا وب‌سایت راه اندازی کنیم

پنجشنبه, مرداد 1, 1394 - 03:01 توسط تحریریه بادبادک

اگر کمی وقت اضافی دارید، می‌توانید به ساخت یک وبلاگ یا وب‌سایت فکر کنید. این وب‌سایت می‌تواند دفترچه خاطراتی باشد برای هرآنچه می‌خواهید بگویید. 

در میان سرویس‌های اینترنتی یکی از محبوب‌ترین‌ها (و شاید محبوب‌ترین آن‌ها) وردپرس است که در حال حاضر انبوهی از وب‌سایت‌های جهان از مجله ووگ گرفته تا خبرگزاری سی‌ان‌ان از آن استفاده می‌کنند. رایگان است و قابل دسترس. پس چرا شما با کمی وقت گذاشتن، وبلاگ خود را با وردپرس تاسیس نکنید؟

۱ وردپرس، رایگان است و نصب آن زمان زیادی نمی‌خواهد. اگر می‌خواهید یک آخر هفته را وقت بگذارید تا در پایان تعطیلات اولین مطلب یا عکس را منتشر کرده باشید، بهترین گزینه است.

۲ شما وب‌سایتی دارید، اما نمی‌دانید چطور آن را اصلاح و تکمیل کنید. برای وردپرس انبوهی افراد در انجمن‌های مختلفی روی اینترنت در حال راهنمایی کردن هستند. همیشه و از همه جای جهان.

۳ نصب وردپرس آسان است و به روز رسانی آن هم چندان وقتی نمی‌گیرید. شما نیازی به یک ادیتور حرفه‌ای و دانش کدنویسی اچ‌تی‌ام‌ال نحواهید داشت. تنها چیزی که می‌خواهید یک اینترنتِ وصل و یک مرورگر است که روی هر کامپیوتری پیدا می‌شود!

۴ وردپرس هم برای وبلاگ و هم برای وب‌سایت مفید است. از روز اول تا حرفه‌ای ترین شکل ممکن همراه شما می‌آید. فقط کافی‌ست آن را مثل موم در دستان خود بگیرید.

۵ دیزاین‌های مختلفی برای همه نوع فعالیت در وردپرس وجود دارد. انبوهی از آن‌ها رایگان است و حرفه‌ای ترین‌هایش هم گاهی با ۴۰ دلار قابل خرید هستند. نگران پرداخت دلاری هستید؟ خیلی از سایت‌‌های ایرانی همین حالا دیزاین‌های وردپرس را با ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسانند. 

۶ در دنیای آنلاین امروز، این که در نتایج جستجوهای مردم حضور داشته باشیم خیلی اهمیت دارد. خیالتان راحت باشد، وردپرس رفیق همه جستجوگرهای معتبر است.

۷ حواس وردپرس جمعِ کاربران موبایل است. در کشور ما ۶۰ درصد مراجعه به وب‌سایت‌ها از طریق موبایل است و این که سرویسی به آن‌ها توجه کرده باشد از نان شب هم واجب‌تر است.

۸ وردپرس پا به سن گذاشته است. بیش از ۱۰ سال از فعالیت مستمر و گسترده وردپرس می‌گذرد و این یعنی پروژه‌ای برای یک روز و دو روز نبوده است و می‌شود به آن اطمینان کرد.

۹ وردپرس اپن سورس است. یعنی آن‌که هر کسی می‌تواند به بزرگ‌شدن و تکمیل آن کمک کند. این مساله باعث شده وردپرس با کمک علاقمندان در سراسر جهان و معمولا بدون انگیزه مالی قوی‌تر، امن‌تر و انعطاف‌پذیر تر شود. 

۱۰. دلیل دیگری می‌خواهید؟ ۷۴ میلیون وب‌سایت تا حالا قانع شده‌اند که این بهترین سرویس انتشار آنلاین است. شما هنوز مرددید؟ به سایت وردپرس فارسی بروید و شروع کنید. هر سوالی هم داشتید، در کامنت‌های این مطلب بگذارید تا در حد امکان راهنمایی بادبادک را بگیرید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید