چه گوشواره‌ای به چه کسی می‌آید؟

پنجشنبه, تير 11, 1394 - 02:01 توسط تحریریه بادبادک

چطور گوشواره هایی مناسب فرم صورتمان انتخاب کنیم؟
اگر کمی از فرم صورت و شکل گوشواره‌ها بدانیم،‌می‌توانیم انتخاب‌های مناسبی داشته باشیم اما خب هیچ چیز قطعی نیست و همیشه درست نیست. به همین خاطر بهتر است فرم کلی گوشواره‌ها را بشناسیم تا بتوانیم بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم. 

بهترین گوشواره برای صورت بیضی:
خانم هایی با این فرم صورت خوش شانس هستند، تقریبا همه مدل گوشواره به صورتشان می آید. گوشواره آویز بیضی شکل بهترین انتخاب است. گوشواره های قطره ای شکل هم چهره شما را جذاب می کند. این فرم ها زیبایی طبیعی و تعادل تقارن چهره را حفظ می کنند.

بهترین گوشواره برای صورت گرد:
این صورت ها باید به سراغ انتخاب هایی بروند که آویز باشند چون این فرم باعث کشیدگی صورت و کمتر شدن گردی آن می شود. ولی به خاطر داشته باشید که گوشواره آویزِ گرد انتخاب نکنید زیرا صورتتان را پهن نشان می دهد. به سراغ آویزهایی باریک و بلند بروید.

بهترین گوشواره برای صورت های قلبی شکل:
به دنبال فرم هایی با خطوط بلند بروید. خطوط و منحنی های بلند توجه ها را به سمت چشمان و گونه های شما جلب می کند. گوشماره های الماسی‌شکل انتخاب خوبی است. 

بهترین گوشواره برای صورت های پهن:
فرم‌های گرد و منحنی مناسب خواهند بود. گوشواره‌های حلقه‌ای بهترین انتخاب هستند. این انتخاب سبب کوچکتر به نظر آمدن صورت و نرم شدن خطوط آن می‌شود. باید از انتخاب فرم های پهن بپرهیزید.

بهترین گوشواره برای صورت های باریک:
گوشواره های مروارید ایده‌آل هستند. اگر گوشواره آویز می خواهید دقت کنید تا فرم هایی انتخاب کنید تا توجه را به سمت گونه‌ها بدهد. با این کار باریکی صورت کمتر به نظر بیاید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید