پولسازترین شغل‌های جهان

سه شنبه, تير 2, 1394 - 09:10 توسط تحریریه بادبادک

اگر می‌خواهید بدانید چه کسانی این روزها پول خوبی می‌سازند، اول باید سلبریتی‌ها و چهره‌های استثنائی عرصه هنر و سرگرمی را کنار بگذاریم. در میان آن‌هایی که مزد کارکردن برای دیگران را می‌خورند این فهرست توسط سایت مشیبل عرضه شده است که با هم در بادبادک می‌خوانیم:

مدیر اجرایی تبلیغات
کسی که رابط بین شرکت  و کارفرماست.  در آمد او در سال به طور متوسط ۱۱۵ هزار دلار خواهد بود.

مهندس سازه
این شغل با طراحی، ساخت، مرمت و ارتقاء کیفیت بافت های طبیعی سروکار دارد. در آمد او در سال به طور متوسط ۷۹ هزار  دلار خواهد بود.

تحلیلگر سیستم‌های کامپیوتری
با بهره گیری از پتانسیل های سیستم IT، شناخت مشکلات و طراحی راه حل ها و نوشتن استراتژی های جدید قابلیت حل مشکلات تجارت را با استفاده از تکنولوژی داراست. در آمد او در سال به طور متوسط ۸۰ هزار دلار خواهد بود.

تحلیل‌گر داده ها
تخصص او در بررسی و پیدا کردن داده های مورد نیاز در حجم بالای اطلاعات است.
این تخصص در پژوهش های بیولوژی، دارویی و حتی حقوق بشری بسیار بااهمیت است. در آمد او در سال به طور متوسط ۱۲۵ هزار  دلار خواهد بود.

برنامه ریز اقتصادی
او خط مشی اصلی اقتصادی شرکت ها را تعیین میکند، مانند چگونگی گردش پول، سودها، درصد های مالیاتی و ... در آمد او در سال به طور متوسط ۶۷ هزار دلار خواهد بود.

فیزیوتراپ
در آمد او در سال به طور متوسط ۸۰ هزار دلار خواهد بود.

مدیر شبکه های اجتماعی
مدیر شبکه های اجتماعی برای شرکت ها و رسانه ها فعالیت میکند و دیتای مربوط به شبکه‌های اجتماعی را بررسی می‌کند. او در سال به طور متوسط ۶۷ هزار دلار درآمد خواهد داشت.

مهندس نرم افزار
در آمد او در سال به طور متوسط ۹۳ هزار دلار خواهد بود.

آمارگر
در آمد او در سال به طور متوسط ۷۵ هزار دلار خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید