راه‌هایی برای افزایش مخاطبین در شبکه‌های اجتماعی: غافل‌گیری مخاطب

يكشنبه, ارديبهشت 27, 1394 - 01:31 توسط صوفیا عبداللهی

-مخاطبانتان را غافل‌گیر کنید

با مانیتور کردن استاتوس‌ها، توییت‌ها وهشتگ‌ها از انتظارات مشتریان و مخاطبانتان را با خبر شوید، محتوای هم‌سو با انتظارشان تولید کنید و یا آن‌گونه که آن‌ها بیشتر می‌پسندد خدمات ارائه دهید. تیلور سوییفت خواننده آمریکایی از این استراتژی  در سال نوی میلادی استفاده کرد. اوبه صورت رندوم برای تعدادی از از علاقه‌مندانش در شبکه‌های اجتماعی کارت تبریک‌های اختصاصی فرستاد.


سعی کنید پست‌های کم‌تری بگذارید
ممکن است شما شنیده باشید که هر چه بیشتر پست بگذارید مخاطبان بیشتری را درگیر محتوا یا محصولتان خواهید کرد اما تحقیقات اخیر نشان داده است هیچ ارتباطی میان پست‌های بیشتر و تعداد مخاطبان فعال در صفحه‌ شما وجود ندارد . در حقیقت در بعضی موارد تعداد مطالب بیشتر منجر به واکنش کم‌تری از سوی مخاطبان شما خواهد شد.

زمانی که تعدا پست‌های شما در طول یک‌هفته از تعداد میانگین بیشتر شود تعاملات  مخاطبین در صفحه شما به شکل چشم‌گیری کاهش خواهد یافت و چه بسا که تعدادی از  مخاطبان را از دست بدهید.

البته به این معنی نیست که تعداد کم پست‌ها  کلید دست یابی به تعداد مخاطبین بیشتر است ولی حداقل تا این زمان تحقیقات نشان می‌دهند که  گذاشتن تعداد زیاد مطالب  هیچ کمکی به بالا بردن تعاملات افراد در صفحه شما نخواهد کرد.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید