مرد جنايتکار گوش دختر مورد علاقه اش را بريد تا با همسرش آشتي کند

جمعه, آذر 28, 1393 - 11:44 توسط تحریریه بادبادک

قاتل عاشق پيشه که دختر مورد علاقه اش را کشته بود ، در جريان تحقيقات پليسي  پرده از راز دومين جنايت خود نيز برداشت.

23 آذر ماه ، کشف جسد متعلق به خانم جواني
در منطقه يافت آباد - اتوبان الغدير به  کلانتري 153 شهرک وليعصر اعلام شد.

با حضور ماموران کلانتري در محل و انجام بررسي هاي اوليه مشخص شد جسد متعلق به زني حدودا 30-25 ساله با آثار سوختگي ضعيف روي لباس ها بوده که قاتل يا قاتلين اقدام به بريدن هر دو گوش وي کرده اند .
پرونده در اداره دهم آگاهي
با اعلام خبر به پليس آگاهي و دادسراي جنايي، کاراگاهان اداره دهم  پليس آگاهي به همراه بازپرس ويژه قتل در محل کشف جسد حاضر شدند پرونده مقدماتي با موضوع قتل عمد تشکيل و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسراي ناحيه 27 تهران، پرونده در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.
در شرايطي که هويت جسد مقتوله هنوز براي کاراگاهان شناسايي نشده بود کاراگاهان اداره دهم موفق به دستگيري عامل جنايت پرونده قتل راننده آژانس خودرو  در شهرک وليعصر شدند دستگيري اين شخص منجر به کشف پرونده قتل زن ناشناس شد.

پرونده جنايت اول
اطلاعات پرونده قتل راننده آژانس  خودرو حکايت از آن داشت که در مورخه چهار مرداد ماه امسال جسد ناشناسي در اتوبان آزادگان کشف شده و پس از شناسايي هويت جسد مشخص مي شود مقتول راننده آژانس کرايه خودرو در شهرک وليعصر بوده است.
در ادامه تحقيقات مشخص شد، مقتول در مورخع چهار مرداد ماه 10 دقيقه پس از سوار کردن يک مسافر از مقابل آژانس اقدام به پياده کردن مسافر خود نموده! و پس از آن، جسد وي در اتوبان کشف مي شود؛ خودروي پرايد وي نيز چند روز بعد و به صورت رها شده در شهرک وليعصر کشف شد.
در ادامه رسيدگي به اين پرونده، کاراگاهان موفق به شناسايي هويت قاتل به نام مجيد 24 ساله شدند که با انگيزه داشتن بدهي مالي به مقتول اقدام به ارتکاب جنايت کرده و پس از آن متواري شده بود .
پرونده جنايت دوم
با دستگيري متهم پرونده قتل راننده آژانس که 24 آذر ماه در حال تردد با يم دستگاه پرايد در شهرک وليعصر شناسايي و دستگير شد، بلافاصله بازرسي از مخفيگاه وي در دستور کار کاراگاهان اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت که شواههد و دلايا به دست آماده از داخل مخفيگاه متهم|، وي را مجبور به اعتراف جنايتي ديگر وي قتل زن ناشناس کرد.کاراگاهان اداره دهم در زمان بازرسي مخفيگاه متهم در شهرک انديشه به محتويات يک قوطي حاوي الکل مشکوک شده، در بررسي هاي بيشتر مشخص شد که دو عدد گوش متعلق به انسان در داخل قوطي الکل قرار دارد. همين سرنخ ها کافي بود تا متهم بار ديگر تحت بازجويي هاي فني و پليسي قرار گيرد.

اعترافات مهم در خصوص جنايت دوم

متهم پرونده که پس از بدست آمدن ساير دلايل و مدارک به دست آمده از داخل مخفيگاهش از جمله کشف گوشي تلفن همراه مقتوله چاره اي جز اعتراف نداشت، در اظهاراتش به کاراگاهان گفت : حدودا چند ماه پيش با مقتول به نام معصومه آشنا شدم و همين موضوع باعث بروز اختلافات شديد من با همسرم و خانواده ام شد. روز جنايت با چاقو چند ضربه به گردن مقتوله زده و براي ثابت کردن حرف هايم به همسرم، تصميم گرفتم تا گوش مقتول را بريده و به خانه ببرم و به همسرم نشان بدهم و به او ثابت کنم که اصلا دختر جوان را دوست نداشته ام.
سرهنگ کاراگاه آريا حاجي زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اشاره به آغاز تحقيقات براي شناسايي خانواده مقتوله، در ادامه اين خبر گفت: با اشاره به اعتراف صريح متهم به هر دو جنايت، متهم با قرار بازداشت موقت در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته و تحقيقات در خصوص صحت اظهارات متهم به ويژه در خصوص پرونده جنايت دوم در دستور کار کاراگاهان ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید