مدل‌های آرایش زیبا و جذاب مخصوص یک قرار عاشقانه ویژه روز عشاق

چهارشنبه, بهمن 25, 1396 - 02:20 توسط تحریریه بادبادک

روز ولنتاین یا روز عشاق، روزی است که عاشقان جشن گرفته و همدیگر ار ملاقات می کنند. لازم است بدانید علاوه بر هدیه هایی که در این روز مرسوم است و عشاق برای یکدیگر تهیه می کنند، آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین نیز وجود دارد. پس خانم هایی که می خواهند در این روز ، خاص و زیباتر از همیشه باشند در این مطلب با ما همراه شوند تا آرایش صورت مخصوص روز ولنتاین را یاد بگیرند.

 این روز ها استفاده از سایه چشم صورتی، رژ لب قرمز و آرایش ملایم حسابی روی بورس هست. در این مقاله شما را با بعضی از میکاپ های مناسب برای روز ولنتاین آشنا می کنیم.

 

 آرایش چشم اسموکی و رژلب صورتی
این یک آرایش کاملا متعادل است که نه فقط در روز ولنتاین، بلکه هر روز که بخواهید چهره ای دلنشین داشته باشید، باید آن را امتحان کنید. باید در این آرایش:

1. ابروها حالت طبیعی خود را حفظ کنند و فقط کمی رنگ برای تیره کردن آنها، کافیست.

2. اول یک سایه برنزی در سراسر پلک بالا بزنید. گوشه های داخلی، سایه کمرنگ دودی و گوشه خارجی آن، به حالت v شکل یک سایه دودی پررنگ تر بزنید. 

3. لب ها را رژلب صورتی روشن بزنید، اگر می خواهید جذاب تر شود، برق لب را فراموش نکنید.

4.رژگونه  را کاملا همرنگ با رژلب بزنید.

۲. آرایش چشم صورتی
خب این آرایش به اندازه کافی جذابیت دارد و نباید خیلی منتظرتان بگذاریم، برای این آرایش باید:
1. ابتدا یک سایه گلبهی - مرجانی بزنید تا بیس کارتان باشد. سپس، روی آن، سایه صورتی روشن را اعمال کنید (سعی کنید در قسمت نزدیک به خط مژه ها؛ کاملا پررنگ و بولد باشد). روی آن هم باید کمی اکلیل نقره ای بزنید. البته می توانید سایه صورتی را از نوع اکلیلی انتخاب کنید تا کارتان ساده تر باشد. خط چشم مشکی را هم فراموش نکنید، ولی بهتر است آن را با سایه مشکی و براش به پلکتان بزنید.

2. رژلب را از همان رنگ سایه انتخاب نکنید تا کاملا با یکدیگر ست نشوند. یک صورتی زیبا که در خود رنگ بنفش - یاسی دارد، مناسب تر است.

۳.استفاده از سایه مسی
یک خانم با آرایش مخصوص روز ولنتاین با سایه مسی یکی از بهترین رنگ‌ها برای آرایش مخصوص روز ولنتاین است؛ خصوصا برای دخترهایی است که چشم هایشان یکی از بزرگ ترین موهبت های آن
ها است. خوبی این موضوع این است که مقدار و شدت سایه ای که می خواهید به پلک های خود بزنید دست خودتان است. کمی سایهی متالیک خیلی نمود پیدا می کند اما اگر قصد دارید به مهمانی بروید می توانید آن را به مقدار بیشتری هم بزنید.

۴.آرایش کلاسیک با رژلب قرمز
رژلب قرمز، یک استایل هیجان انگیز و کاملا جذب کننده را برایتان به ارمغان خواهد آورد، پس از آن، فقط زمانی که بخواهید جذابیتتان را نشان دهید، استفاده کنید، درست مانند روز ولنتاین! این آرایش زیباتر از چیزی است که فکرش را بکنید، پس حتما آن را امتحان کنید. 

1. ابروها و مژه ها، باید رنگ تیره و بسیار بولد داشته باشند. بهتر است کمی ابروها را پهن تر کنید و اگر ریمل جوابگوی پرپشت کردن مژه ها نبود، از مژه مصنوعی استفاده نمایید.

2. کمی سایه چشم کرمی رنگ روی تمام پلک بالا بزنید و چشم ها را با هاله بسیار ضعیفی از سایه دودی در گوشه چشم، جذاب تر کنید.

3. رژلب قرمز بزنید، راز این زیبایی در این است که سایه رنگ قرمز را مناسب با رنگ پوستتان انتخاب کنید.

۵. آرایش چشم گربه ای
این هم یک آرایش دیگر با مدل مورد علاقه شما؛ یعنی خط چشم گربه ای

1. یک خط چشم پهن گربه ای و مناسب با مدل چشم ها و صورتتان بکشید. اگر خط چشم پلک پایین به شما می آید، برای پلک پایین هم خط چشم بزنید.

2. مزه ها را تا جایی که می توانید ریمل بزنید (2 یا 3 دست).

3. رژلب نود با این آرایش چشم بولد و تیره، خیلی مناسب است؛ پس از رنگ دیگری استفاده نکنید وگرنه آرایشتان متعادل نخواهد بود.

4. رژگونه را هم متناسب با رژلب نود انتخاب کنید. 

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید