حل مشکل مک‌دونالدز برای داغ نگه‌داشتن چیپس‌ها

يكشنبه, بهمن 15, 1396 - 00:51 توسط تحریریه بادبادک

شرکت بین‌المللی مک‌دونالدز اعلام کرد که توانسته است مشکل داغ نگه داشتن چیپس‌های خود را تا رساندن آن‌ها به‌دست مشتری ازطریق سرویس بیرون‌بری (Take away)، حل کند.

مک‌دونالدز همچنین اعلام کرده که سرویس جدید رساندن غذاهایش به‌دست مشری در منازل یا ساختمان‌های اداری، که از چند ماه پیش آغاز شده است، در آینده، بخش عمده‌ای از درآمدهای آن شرکت را تشکیل خواهد داد.

به نوشته‌ی بلومبرگ، مک‌دونالدز به‌تازگی این سرویس جدید را در بیش از ۵هزارشعبه‌ی خود، اجرا می‌کند. با این حال، ارزش سهام مک‌دونالدز در بازارهای بورس، به‌دنبال این توسعه‌گرایی پایین آمده است. مک‌دونالدز می‌گوید که به‌دنبال کسب صد میلیارد دلار درآمد بیشتر در سال است.

با این حال، به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، چیپس‌های مک‌دونالدز که خوردن آنها در رستوران‌ لذت‌بخش است، تا رسیدن به محل سفارش‌ بیرونی مشتری، سرد و نرم شده و هیچ‌کس میل خوردن آن‌ها را ندارد.

بلومبرگ می‌نویسد: «اکنون به کارمندان مک‌دونالدز سفارش اکید شده است که چیپس‌ها را تا آخرین درجه‌ی ممکن، داغ و برشته نگه دارند و آن‌ها را در آخرین لحظه‌ی پیش‌از بردن غذا به محل سفارش بیرونی، در داخل پاکت مربوط به آن، قرار دهند».

خانم لوسی بریدی، معاون ریاست شرکت بین‌المللی مک‌دونالدز به بلومبرگ گفته است: «اولین مشکلی که همه‌ی ما با سفارش‌های بیرون‌بری (Take away) داشتیم، داغ نگه‌داشتن چیپس‌هایمان تا رسیدن به‌دست مشتری بود. ما فکر می‌کنیم باتوجه به توصیه‌هایی که به مدیران رستوران‌هایمان در‌مورد نحوه‌ی درست‌کردن و بسته‌بندی آنها کرده‌ایم، چیپس‌ها تا نیم‌ساعت کیفیت و داغی خود را حفظ خواهند کرد».

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید