چرا خانم‌ها باید از ژل بهداشتی مخصوص استفاده کنند؟

چهارشنبه, بهمن 4, 1396 - 02:49 توسط تحریریه بادبادک

ژل هاي بهداشتی خانم‌ها چند سالیست  كه وارد بازار شده است  و برعكس روزهایی که پزشکان متخصص این ژل‌ها را تنها برای خانم هایی كه مشكلات عفونتی يا قارچ داشتن، تجويز می‌كردند اکنون استفاده از این ژل‌ها برای همه توصیه می‌شود و در خریدهای بهداشتی ماهانه جا دارد. 

زمانی که در ناحیه تناسلی باکتری‌ها زیاد شوند از واکنش بین این باکتری‌ها بوی تند و زننده‌ای حاصل می‌شود، چون اغلب این ناحیه مرطوب است باکتری‌ها شانس رشد بیشتری دارند، استفاده از ژل‌های بهداشتی مخصوص خانم‌ها بهترین گزینه برای کشتن باکتری‌ها و از بین‌بردن بوی بد حاصل از آن‌هاست.
ژل بهداشتی بانوان مجموعه ای از شوینده های ملایم با قدرت تمیز کنندگی مناسب است تا ترشحات و آلودگی ها را از منطقه پاک نماید، بدون اینکه باعث ایجاد خشکی، التهاب، تحریک و خارش ناحیه شود. در تهیه این فرآورده از عصاره گل های سفید با خواص ضدالتهاب و مرطوب کننده استفاده شده است. این عصاره ها علاوه بر ایجاد حس پاکیزگی و آرامش به کاهش التهاب و جلوگیری از خشکی در محل نیز کمک می نمایند.

نحوه مصرف:
ناحیه خارجی دستگاه تناسلی را با آب مرطوب کرده و مقداری از ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم را با دست یا ترجیحا دستمال تمیز برروی موضع بمالید, پس از یک دقیقه موضع را با آب خوب بشویید و خوب خشک نمایید

مزایا
شوینده ملایم با تنظیم pH ناحیه خارجی واژن
تسکین دهنده و دارای اثر ضد التهاب
حاوی عصاره های ارکیده سفید، لیلیوم سفید و یاس سفید
حاوی عصاره انار با خواص آنتی اکسیدان، قابض و روشن کننده پوست
فاقد پارابن و مواد صابونی
فاقد الکل

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید