ستاره‌ها مد را می‌سازند؟

يكشنبه, آذر 23, 1393 - 10:17 توسط تحریریه بادبادک

ستاره‌هایی که یک مد را به وجود می‌آورند

 

این به خوبی شناخته شده است که ستارگان تمایل زیادی به بودن در همه جا دارند، اما بعضی از آن‌ها با سوراخ کردن بینی و غیره مدهای واقعی را باب کرده‌اند. از کانیه وست تا اولیویر جیرود، و جتی جراد لتو، توانستند که یا با مدل موی خود و یا با لباس‌هایشان نشانه‌هایی از خود را در مد به جا بگذارند. اما این مدهایی که از سوی ستارگان می‌آید، همیشه هم خوب نیستند...

چگونه می‌توان درباره این تمایل بدون اسم بردن از بازیکنان فوتبال حرف زد؟ که مدل موهای این بازیکننان بیشتر از بازی‌شان در بین طرفدارانشان بحث می‌شود و حتی در بین خیلی از طرفدارانشان این مدل موها باب هست: و آن‌ها موهای خود را دقیقاً مانند ستاره مورد علاقه‌شان که تبدیل به یک بت برای آن‌ها شده در می‌آورند. ستارگان فوتبال فرانسه، اولیویر جیرود و پاول پوگبا و یا بازیکن برزیلی نیمار، جزو آن دسته از بازیکنانی هستند که به خاطر مدل موهایشان معروف هستند و حتی میلیون‌ها طرفدار هم مدل موهای آن هارا تقلید می‌کنند. نقطه مشترکشان چیست؟ همگی دور موهایشان را می‌تراشند و موهایشان را می‌گذارند بر بالای سرشان بلند شود. و بی‌شک بعد از آن مدل هایشان را به دست می‌آورند.

در کنار این‌ها همگی با جراد لتو خواننده و بازیگر آشنایی داریم اما این ستاره برای جلو بردن مدهای خاص خودش نیز مشهور است  و او دایماً هم موهایش را از پشت می‌بندد. اما این نوع مدل موی مردانه بین خیلی از ستارگان مانند ابراهیموویچ و اورلاندو بلوم رایج شد، و اکنون در خیابان‌ها شاهد این مدل مو  در بین آقایان نیز هستیم. اما چگونه می‌توان این مدل مو را داشت؟ تنها بگذارید که موهایتان بلند شود و سپس با یک گیره یا کش آن را به پشت جمع کنید و ببندید.

مدل هایی از سر تا پا 

در کنار مدل مو، مد یکی از بازی‌های مورد علاقه ستارگان است، و به خصوص در بین خوانندگان آمریکایی بیشتر است. قطعاً همگی کلاه مشهور فارل خواننده آهنگ هبی را به یاد دارید، که این کلاه را در مراسم موسیقی گرامی در اوایل سال گذاشته بر روی سرش گذاشت. این کلاه معروف که توسط ویوین وستوود طراحی‌شده، با این کار باعث معروفیت بیشتر این کلاه شد و اکنون در چهار گوشه جهان ما شاهد افرادی با این کلاه هستیم. اگر هم شما این کلاه را ندارید قطعاً چند جفت کفش ورزشی دارید. امروزه این نوع کفش‌های ورزشی که در اوایل توسط بازیکنان بسکتبال آمریکایی پوشیده می‌شد، حالا در بین خوانندگان رپ و هیپ هاپ مانند کانیه وست متداول شده است. این نوع کفش‌ها در رنگ‌های مختلف یافت می‌شود و حتی در حال حاضر توسط نام‌های بسیار آشنا مانند لویی ویتون، نایک،و آددیداس تولید می شوند.

اما بهتر است از این کار خودداری کنید...

درحالی‌که برخی از مدهای روز مدل مو و لباس‌هایتان را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهند، اما با این حال برخی از این مدها سزاوار این نیستند که بر استایل شما تأثیر گذار باشند. به عنوان نمونه پروتزهای دندانی که دندان‌ها را با روکش‌هایی از طلا یا الماس می‌پوشانند بسیار در بین خوانندگان به خصوص لیل وین محبوب شده است. این خواننده رپ آمریکایی آفریقایی تمام دندان‌های خود را با روکش الماس پوشانده است. که این کار بسیار هزینه بر است. اگر برخی در تغییر دادن دندانشان علاقه‌ای ندارند، چرا که سوراخ کردن بینی‌شان را ترجیح می‌دهند. مانند خواننده مشهور لنی کراویتز که چندین سال است با افتخار بینی خود را سوراخ کرده و در آن یک حلقه گذاشته است. که این نوع سوراخ کردن اعضای صورت به شدت در بین خیلی‌ها و حتی مشاهیری چون ام پوکورا یا باپتیست ژیابیکونی رایج شده است.

برخی از مدها بهتر است فقط در ستارگان دیده شوند و بس!

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید