حمیدرضا احمدآبادی کیست؟

چهارشنبه, مهر 26, 1396 - 02:55 توسط تحریریه بادبادک

حمیدرضا احمدآبادی در رسانه‌های فارسی به آقای دوربینی شماره دو معروف است. 
او خود را معروف‌ترین بسیجی این روزها می داند. احمدآبادی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ ایران ثبت نام کرد اما رد صلاحیت شد.
حمیدرضا احمدی‌آبادی، متولد تهران با اصلیت فلوجردی است. او فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ شروع کرد و همزمان با تحصیل در دانشگاه علمی-کاربردی، کارمند شهرداری هم هست.خواننده محبوب او، حمیرا است.

احمدآبادی دانشجوی روابط عمومی دانشگاه علمی-کاربردی است وی پیش تر دانشجوی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی بود که به دلیل سنگینی هزینه نتوانست از پس آن برآید.

احمدآبادی همچنین کارگر دبیرخانهٔ شهرداری تهران (منطقهٔ ۱۴) است. خانواده او در زمان پهلوی به قبرستانی در بندرعباس تبعید شد که برادر سه ساله‌اش در آنجا درگذشت.

یک تصادف هولناک هم مقابل شهرداری منطقه۱۴ داشته که چندین ماه ویلچر نشین بوده و با ویلچر در محافل حضور پیدا می‌نمود.
از او عکس‌ها و فیلم‌های بسیاری در رسانه‌ها منتشر شده است و به گفته خود «معروف‌ترین» بسیجی است. عکس‌های مربوط به او در تظاهرات‌های مختلفی در ۲۲ بهمن و روبروی سفارت‌های غربی منتشر شده است. در آخرین مورد در عکسی از تهاجم به سفارت بریتانیا، او سوار بر اسب سردر سفارت بریتانیا، با تیشه به آن می‌کوبید.

دیدگاه‌های سیاسی-اجتماعی احمدآبادی در وبسایت یوتیوب و نیز وبلاگش با هواداریها و مخالفتهای بسیاری روبرو بوده است؛ و باعث شده در شبکه‌های اجتماعی با القاب مختلفی از او نام برده شود.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید