رکورد دو میلیون و ششصد هزارتایی کامنت ایرانی‌ها در آخرین پست اینستاگرام رئیس جمهور آمریکا

دوشنبه, مهر 24, 1396 - 01:51 توسط تحریریه بادبادک

 ایرانی‌ها از زمان پایان سخنرانی ترامپ و توهین او به خلیج فارس، رکورد دو میلیونی کامنت را در آخرین پست اینستاگرام رئیس جمهور آمریکا برای خود به ثبت رساندند.
 ترامپ جمعه شب موضع رسمی خود را درباره ایران و برجام اعلام کرد. از همان زمان تاکنون، ایرانی‌های زیادی در داخل و خارج از کشور واکنش‌های متفاوتی را نسبت به این سخنان به خصوص به کار بردن واژه جعلی ع.ر.ب.ی برای خلیج فارس در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند.

در راستای عادت ایرانیان در زمینه هجوم به اینستاگرام چهره‌ها و بیان انتقاد یا تشکر از آنان، باز هم مردم کشورمان در عرض دو شب ساعت توانستند رکورد دیگری را در اینستاگرام بشکنند و تعداد کامنت‌های انتقادی خود از ترامپ را به بیش از دو میلیون و ۱۶۵ هزار و ۶۰۵ کامنت تا این لحظه برسانند.

آنها در بیشتر کامنت‌ها با قرار دادن هشتگ خلیج فارس به زبان فارسی یا انگلیسی انتقاد خود را از سخنان جمعه شب رئیس جمهور فعلی آمریکا بیان کردند. البته در این زمینه کامنت‌های توهین‌آمیز رکورد بیشتری را زدند.

جالب اینجاست که برای رسیدن به این تعداد از رکورد، ایرانی‌ها حتی پای معامله ماشین را به صورت طنز در اینستاگرام ترامپ باز کردند.

این رکوردزنی همچنان ادامه دارد.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید