دستکش‌های فصل سرما

يكشنبه, آذر 23, 1393 - 10:12 توسط تحریریه بادبادک

زمستان شد و دیگر وقت دستکش ها رسیده که از دستانتان در مقابل سرما حفاظت کنند. مانند قسمت های دیگر لباس هایتان، در زمستان نیاز به دستکش هایی دارید که مانع حرکت انگشتانتان نشود. و برای داشتن یک قیافه مدرن و شیک داشتن سیبیل و ریش هم بد نیست. 

بیشتر افراد فکر می کنند که دستکش ها یکی از قسمت های جانبی غیر ضروری لباس در زمستان می باشد. اما این اشتباه است چرا که نه تنها از انگشتانمان در سرما جلوگیری می کند بلکه از ناراحتی و بیماری های پوستی در زمستان نیز جلوگیری می کند. و به لطف آنها شما از یخ زدگی دستانتان و هم چنین خشکی پوستتان جلوگیری می کنید. اما اگر دستانتان ضعیف هستند در مقابل سرما بیشتر دچار یخ زدگی می شوند. علاوه بر مزایای محافظت از سرما، دستکش یکی از مدهایی است که می توان با کراوات در یک دسته قرار داد. آن ها می توانند یک قیافه معمولی و یا یک قیافه کاملا مدرن را به شما بدهند. پس چرا خودتان را از دستکشی که به شما قیافه یک نجیب زاده را می دهد محروم کنید؟
دستکش های چاق و بزرگ برای این زمستان
ما در سایه کنترل اترو و برلوتی در هفته مد پاییز/زمستان 2015/2014هستیم، و آنها را به احترام جورجیو آرمانی نیز به یاد می آوریم. به دستکش های رانندگی با سوراخ هایی در پشت آن که بسیار ظریف هستند فکر کنید. و این نوع دستکش ها بسیار کاربرد دارند. کاربردی بودن آن هم به این علت است که بدون درآوردن دستکش شما می توانید به راحتی با صفحه نمایش لمسی گوشی تان کار کنید. و به همین دلیل این نوع دستکش ها از تمام مدل های دیگر، از زیبایی بسیار جذابی برخوردار هستند.
اگر هیچ دلیلی برای داشتن یک دستکش چرمی بسیار خوب ندارید این را در نظر بگیرید که این دستکش ها به طور طبیعی در مقابل بادهای بسیار سرد مقاوم هستند و دستتان را هم در دمای بسیار گرمی نگه می دارند. ظرافتی که دارند پوشیدن آنها را هم راحتتر کرده، و در مقابل دیگر دستکش های بزرگ برای کارکردن با وسایلتان بسیار راحت تر است. و می توانید با اشیا اطرافتان بدون درآوردن دستکش کار کنید. اما اگر شما در دستکش احساس راحتی نمی کنید اجباری هم در پوشیدن آنها نیست. همیشه انتخاب های دیگری برای دستکش مانند دستکش های پشمی وجود دارد. 
به شکل دستکش تان هم توجه کنید. شما می توانید با انتخاب درست رنگ خود را از خطر مد اشتباه نجات دهید. از حالا یاد بگیرید که رنگ دستکش تان را با پالتو و شالگردنتان برای هماهنگی بیشتر رنگی تنظیم کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید