برترین ساعت های مچی

يكشنبه, آذر 23, 1393 - 09:02 توسط تحریریه بادبادک

داشتن یک ساعت مچی بسیار خوب است. اما داشتن ساعتی سازگار با تمام شرایط، عالی است.ساعتی برای دویدن، کوه نوردی، شنا کردن، و یا حتی به فضا رفتن. ما هم چندین انتخابمان را در اینجا آورده ایم.

برای کسانی که زیر آب می روند
بحث در مورد ساعت های مچی بدون صحبت از کاسیو و جی شاک غیر ممکن است. اگر شما از روحیه دریانوردی برخوردارید، ساعت جی 9100- 1ای آر یک ساعت رویایی است. مقاوم در برابر ضربه، مجهز به شیشه ضد خش، ضد آب تا عمق 20 متر، طول عمر باطری آن 7 سال است. این مدل مجهز به نشان دادن موقعیت فازی ماه و جزر و مد دریا نیز هست. 
مجلل و شیک ترین ساعت های طراحی شده برای غواصی، مدل آجی 6 یس اچ مر ایر تر  یا وای ام اچ اف0303 یما که به ترتیب هر کدام تا عمق 200 و 300 متری ضد آب هستند، همچنین از موارد جدی مورد بحث در زمینه‌ی ساعت های مچی غواصی هستند.
برای دوستداران اجناس لوکس، برای غواصی در عمق 500 متر کالیبر 5 ساعت تاگ را پیشنهاد می کنیم. همانطور که از نامش پیداست می توانید تا عمق 500 متر با آن غواصی کنید.
برای دوستداران کوه نوردی
همیشه در کنار جی شاک، پیاده روی و کوهنوردی با جی 9100- 1ای آز بسیار لذت بخش هست. این ساعت مچی مقاوم در برابر گرد وخاک است که در دمای زیر 20 درجه سانتی گراد سرما هم می توانید استفاده کنید.
سونتو کور نوار توتال نیز که توسط شرکت چاقو سازی سوئیسی تولید می شود، با عملکردی مشابه ویژگی های کاسیو: ارتفاع سنج، فشار سنج، قطب نما و اطلاعات آب و هوا است. و هم چنین شما را از طوفان های غریب الوقوع با زنگ هشدارش آگاه می کند.
در نهایت گارمین، فنیکس اچ آر ام، که هم چنین از ویژگی فشارسنج، ارتفاع سنج، و قطب نما بر خوردار است، نیز مجهز به جی پی اس و یک محاسبه گر سرعت و ضربان قلب است. و هم چنین ضربان قلبتان را بر روی صفحه نمایش‌اش نشان می دهد.
برای دونده ها، دوچرخه سواران و رانندگان اتومبیل های مسابقه ای
این می تواند دلیلی خوبی برای دوباره دویدنتان باشد. فوررانر 405 سی ایکس گارمین یا ایرونمن جی پی اس ران ترینر 2 تیماکس ساعتی مناسب برای دوندگان و دچرخه سواران است. ساعت های جی پی اس نقش مربی در تناسب اندام شخصی برای آمادگی در بازی‌ها را می توانند ایفا کند.
آنها شما را از ضربان قلب، سرعت و مسافت طی شده تان، و همچنین زمان هایی که نیاز به تغذیه و یا کربوهیدرات دارید را اعلام می کنند. قادر به محاسبه سوخت کالری و تاثیزات تمرین بر روی بدنتان هستند، آنها همچنین به شرایط محیط باز (ضد آب، نور ویژه شب و غیره) مجهز هستند.
در شرایطی دیگر مانند مسابقه، اسپید مستر ریسینگ امگا برای مسابقه بسیار کارآمد است. این ساعت بسیار مجلل، با الهام از اتومبیل های ایتالیایی اواخر دهه 1950 ساخته شده است. نه تنها شیک و ظریف اند، بلکه از قدرت افسانه ای برخوردار است: ساعت های اسپیدمستر تنها ساعت هایی هستند که برای پروازهای فضایی انسانی از سوی ناسا مورد تایید قرار گرفته اند.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید