میسلار واتر یا آب پاک‌کننده آرایش چیست؟

سه شنبه, شهريور 21, 1396 - 03:08 توسط تحریریه بادبادک

محلول پاک‌ کننده آرایش یا مایسلار واتر 

انگار که این محصول جدید دنیای آرایش و زیبایی قرار است حسابی سر و صدا کند، چرا که گفته می‌شود بهترین پاک‌کننده و کم‌ضررترین محصول برای پاک کردن کامل آرایش از پوست صورت است.
آب پاک کننده آرایش، شیر پاک‌کن یا ژل شستشوی صورت نیست. این یک محصول جدید مراقبت از پوست است که بدون این‌که بعد از پاک کردن آرایش، پوست نیاز به شستشوی دوباره داشته باشد پوست صورت را عمیقا تمیز می‌کند.

این محصول که به تازگی توسط بلاگرهای آرایشی و از طریق دنیای اینترنت در حال مشهور شدن است گفته می‌شود که سالیان سال است در فرانسه به عنوان یک محصول آرایشی در حال استفاده است و حالا در انگلستان هم به شکل گسترده‌ای در حال استفاده است.

اما این محلول چطور کار می‌کند؟
آب پاک‌کننده آرایش تشکیل شده از مولکول‌های کوچک پاک‌کننده‌های پوست است که در آب غوطه‌ور هستند.
زمانی که شما این آب را به صورتتان می‌زنید این مولکول‌ها به سمت چربی‌ها و آلودگی‌های موجود روی پوست شما حرکت کرده و آن‌ها را در خود حل می‌کنند و باعث تمیز شدن پوست در سریع‌ترین حالت و به تمیزترین شکل می‌شوند.
این آب از مواد پاک‌کننده بسیار ملایم اما موثر، برای تمیز کردن پوست شما استفاده می‌کند.

چطور بایستی از این محلول استفاده کرد؟
کافیست یک پنبه را کاملا به این محلول آغشته کنید و آن را به تمامی صورتتان بکشید، برای پاک کردن آرایش از اطراف چشم و لب‌ها بسیار مراقب و لطیف برخورد کنید.

اگر از این محلول برای پاک کردن آرایش استفاده می‌کنید اصلا لازم به آب‌کشی پوست بعد از تمیز کردن نیست و می‌توانید فقط با استفاده از این آب پوستی تمیز و درخشان داشته باشید.

بعد از پاک کردن صورت لازم است که از کرم مرطوب‌کننده برای نگه داشتن رطوبت پوست استفاده کنید.
میسلار واتر یا آب پاک‌کننده آرایش برای همه انواع پوست، حتی پوست‌های چرب مناسب و قابل استفاده است. انواع محتلف آن برای پوست‌های چرب، خشک و حساس هم در بازار موجود است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید