مراحل یک آرایش زیبا

سه شنبه, شهريور 21, 1396 - 00:25 توسط تحریریه بادبادک

قدم اول:
پوستی صاف و انعطاف‌پذیر شرط اول برای داشتن یک آرایش خوبه! پس اول صورتتون رو بشویید و بعد قسمت‌های مختلفی رو با کرم مرطوب‌کننده بپوشانید. چند دقیقه صبر کنید تا کرم جذب پوستتون بشه.

قدم دوم:
مقداری از کرم‌پودر که با رنگ طبیعی صورتتون هم متناسب باشه رو به چند جای صورت مثل پیشانی و چانه بزنید و بعد تمام صورتتون رو پوشش بدید. بهتره رنگ کرم پودر به پوست طبیعی‌تون نزدیک باشه تا طبیعی‌تر به نظر برسه.

قدم سوم:
رژگونه متناسب با رنگ پوستتون رو انتخاب کنید. حالا بخندید و با یک فرچه مناسب رژگونه رو روی گونه‌ها به سمت موهاتون بکشید. رنگ مناسب رژگونه چهره‌تون رو ملیح و زیبا می‌کنه.

قدم چهارم:‌
خط چشم و سایه، به نگاهتون عمق می‌بخشه. از روشن‌ةرین رنگ موجود در پالت سایه استفاده کنید و اون رو زیر ابروتون و رنگ‌های دیگه رو هم روی پلک‌تون بزنید و مرز بین رنگ‌ها رو محو کنید. بعد از سایه خط چشم بکشید و به مژه‌هاتون ریمل بزنید. ریمل هم باعث میشه نگاهتون شاداب و پرطراوت به نظر برسه.

قدم پنجم:
جالا نوبت به رژ لب می‌رسه! رنگ رژ لب رو می‌تونید متناسب با آرایش و رنگ پوستتون و یا موقعیتی که دارید مثلا مهمونی و یا دانشگاه و محل کار انتخاب کنید.

قدم ششم:
اگه حس می‌کنید آرایشتون خیلی ساده شده، می‌تونید مقدار رژگونه بیشتری به گونه‌هاتون بزنید و یا این‌که خط چشم رو پر رنگ‌تر و ضخیم‌تر بکشید و در آخر از رژلب‌های پررنگ‌تر و درخشان‌تری استفاده کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید