الکساندر وانگ و "اچ اند ام"، یک تیم برنده

يكشنبه, آذر 23, 1393 - 08:59 توسط تحریریه بادبادک

طراح نیویورکی الکساندر وانگ دنیای مد را با مجموعه ای از لباس های 100 درصد ورزشی و مناسب در همه جا به خود خیره کرده است.

 

در منهتن لباس های ورزشی یکی از ملزومات جدید شده است: در تمام خیابان پنجم، دختران با لگینگزهای یوگا و کفش های ورزشی ایر ماکس، با نوشیدنی های گیاهی در دستانشان در حال عبور کردن هستند. پسران در اطراف سالن بسکتبال آشپزخانه جهنمی و میت پکینک دیتره با پلیورهای بی آستین و شلوارک های بگی شان ابراز وجود می کنند. هیچ جایی مناسب تر از سیب بزرگ (نیویورک) برای نشان دادن مجموعه لباس های الکساند وانگ برای اچ اند ام وجود ندارد.


در 16 اکتبر، الکساندر وانگ طراح چینی، نام خود را با نمایشی در واشنگتون فورت برتیتر نخست مجله ها قرار داد. یک سری از حضار شامل مشاهیری چون جسیکا جاستن، مری جی بلیژ، و کارلی کروس بوده اند. این مجموعه از ورزش بوکس، فوتبال آمریکایی و چتربازی الهام گرفته شده است. این مجموعه ای است که از رنگ های خاکستری و مشکی تشکیل شده، و هم چنین شباهت همیشگی سبک الکساندر وانگ در لباس ها دیده می شود. او پس از نمایش می گوید: " تکرارمجموعه لباس های گذشته ام عادلانه نیست. دلم می خواهد یک چیز جدیدی را ارائه دهم."


اما لباس ها بسیار خواستنی، راحت و از همه مهمتر آسان برای پوشیدن هستند: کاپشن های با تکنولوژی عالی، شلوارهای استرچ دوچرخه سواری، و نیم تنه هایی با لوگوی بزرگ "وانگ". وانگ می افزاید:" من عاشق لباس های ورزشی هستم. خودم هر روز این لباس ها را می پوشم: کفش های ورزشی، تی شرت، گرمکن. و همینطور مردم لباس های ورزشی را تنها برای ورزش نمی خرند. آن ها این لباس ها را در طی روز می پوشند."جسیکا جاستن در پایان نمایشی که هم چنان همه را در شوک نگهداشته بود گفت "این لباس ها را همه می توانند تهیه کنند. الکساندر را دوست دارم." در طی میهمانی بعد از نمایش، میهمانان با موسیقی رپ میسی الیت رقصیدند، میس الیت بکمک این شو دوباره به صحنه موسیقی بازگشت.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید