بلیت رایگان یا اسباب مزاحمت؟

يكشنبه, آذر 23, 1393 - 08:57 توسط تحریریه بادبادک

استفاده از برنامه شازم در سالن سینما می تواند برای 50 سال به شما بلیت رایگان دهد

وقتی که موبایل کسی در تاریکی سینما روشن می شود، معمولا با گله و شکایت ببیندگان فیلم مواجه می شوید. حالا شازم به مردم انگیزه ای برای بیرون آوردن صفحه نمایش موبایل را در سینما می دهد.
نگران نباشید. این تنها قبل از شروع فیلم و در حین پخش آنونس اتفاق می افتد.


نگاه اول برنامه تبلیغاتی با برنامه شناسایی موسیقی در روز جمعه برنامه ای را ارائه کردند که به افرادی که به سینما می روند اطلاعاتی از برنامه های اکران، پیدا کردن موسیقی و با توجه به تبلیغات، آگاهی های پیشنهادی را دریافت می کنند. 
بیشتر سالن های سینما استفاده از تلفن همراه را منع کرده اند، اما شازم اد به احتمال زیاد با این موضوع تداخلی ندارد. نگاه اول قبل از شروع فیلم، زمانی که هنوز چراغ ها خاموش نشده و مردم در لابی ها به دنبال سالن فیلم هستند اجرا می شود. بیشتر سالن های نمایش شامل اخطاری در مورد خاموش کردن گوشی های همراهتان است.


شازم و ناشینال سین مدیا یک سری از مکان هایی را جمع کرده که سینما رو ها را در گرفتن این برنامه تشویق می کند، که از 4 دسامبر بر روی نگاه اول در ایالات متحده قرار می گیرد.
استفاده از این برنامه در سالن سینما می تواند جوایز بسیاری را به شما دهد. اگر از شازم در یکی از این مکان ها استفاده کنید، شما وارد لیست افرادی می شود که می توانند برنده یک بلیت رایگان ماهانه برای 50 سال شوند. برای نفر دوم هم 150 بلیت در نظر گرفته شده است. در این تبلیغ بازیگر ماریا منونوس خواهد بود، پس دفعه بعدی که از این برنامه استفاده می کنید، حواستان هم به این موضوع باشد.


اگر وارد سویت استیک شوید شما نیز در یک جهت خوبی شرکت خواهید داشت. شازم و ناشینال سین مدیا اظهار کرده اند که هر کس وارد سویت استیک شود، به سازمان داستان سرایان جوان، یک سازمان غیر انتفاعی که کودکان را به یاد گیری از طریق هنر تشویق می کند، کمک مالی خواهد کرد. هنوز سخاوتمندی این اهدا مشخص نیست، اما برنامه شازم به زودی وارد بیش از 20000 سالن سینما می شود. 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید