با این ۱۰ کیک سرآشپز شیرینی‌پزی آشپزخانه‌ شوید!

يكشنبه, آذر 23, 1393 - 08:37 توسط تحریریه بادبادک

10 کیک و بیسکویت کارخانه‌ای که در منزل هم می‌توان پخت
چون هنوز غذاهای خانگی بهتر هستند


همه ما با کیک و بیسکویت‌های خوشمزه‌ای که جلوی تلویزیون یا در مدرسه و محل کار میل می‌کنیم آشنایی داریم. اما این نوع شیرینی‌ها به خاطر اینکه کارخانه‌ای هستن زیاد هم برای سلامت خوب نیست. از این رو ما بر آن آمدیم که لیستی از این کیک‌ها و بیسکویت‌هایی که می‌توان در خانه پخت را در اینجا تهیه کنیم. 
1 شکو بیسکویت خانگی  (با برند باراکا)
برای لذت بردن از این نوع بیسکویت‌ها یک عادت بین افراد هست که همیشه شکلاتش رو اول تمام می‌کنند بعد به سراغ بیسکویت آن می روند. 
2 کیک شکلاتی ساوانا

همیشه این نوع شیرینی من رو به خاطرات گذشته می‌برد. چه زود گذشته اما ! پخت این شیرینی‌ها آسان‌ترین نوع هست که زیادم خسته‌کننده نیست.

3 بیسکویت اوریو
 بچه‌های امروزی با این نوع بیسکویت‌ها آشنایی کامل دارن. و حتی وقتی که می‌بینند نمی‌دانند که چطور این‌ها رو تمام کنند؟ و همیشه هم این بیسکویت‌ها را از هم جدا می‌کنند یه زره از کرم وسطش را مزه می‌کنند و دوباره به هم وصل می‌کنند و می‌خورندش. 

4 شوکو بیسکویت مغز دار 

یادمه اولین بار این نوع بیسکویت‌ها به اسم شیرین عسل در مدرسه خریدم و خوردم. یه بیسکویت نرم و خوشمزه‌ای بود. شکلاته آغشته با بیسکویتش هم زیر دندون می‌رفت. دهان من که آب افتاد برای شما چطور؟

5 کیک کیندر
کسانی که در خوردن شکلات تازه کارن با خوردن این نوع کیک خیلی خوشحال می‌شوند. یک کیک خوب و خوشمزه‌ای که در دهانتان آب می‌شود. 
6 بيسكويت گرانولا
 
بهترین نوع این بیسکویت‌ها پوشیده شده از شکلات هست که وقتی یک دانه آن را بخورید دوست دارید که ظرف آن را هم تمام کنید.

7 بیسکویت زبان گربه

این نوع شیرین باریک، بلند و ترد هستند که شبیه به زبان گربه هم هست. عطر این نوع شیرینی بسیار خوشبو است و خیلی هم خوشمزه ست.

8 شیرینی پالمیر

فکر کنم تا به حال فکر کرده‌اید که این نوع شیرینی‌های خوشمزه را فقط می‌توانید از قفسه‌های سوپرمارکت خریداری کنید. اما این را هم بدانید که تهیه این نوع شیرینی‌ها بسیار ساده و راحت است که اگر یاد بگیرید دیگر نیازی به رفتن به سوپرمارکت برای خرید این نوع شیرینی‌ها نیست.

9 شیرینی ناپلئونی
این نوع شیرینی انواع مختلفی دارد اما ناپلئونی شکلاتی خوشمزه‌ترین آن‌ها است. که از شکلات و دو لایه کیک اسفنجی تشکیل شده است. و درون آن مخلفاتی هست که وقتی در حال خوردنش هستید زیر دندان‌هایتان صدا می‌کند. 

10 لوز نارگیل یزد

اما در بین شیرینی‌ها و بیسکویت‌هایی که در اینجا آورده‌ایم لازم دانستیم که یک شیرینی سنتی هم برای افراد علاقه‌مند بزاریم. مزه‌ی این شیرینی‌ها کمی عجیب و شیرین است اما با خاص بودنش هم چنان خوشمزه است.

خوب امیدواریم که توانسته باشیم با معرفی این نوع کیک و بیسکویت‌ها که در خانه می‌توان پخت به شما و فرزندانتان کمک کرده باشیم. اما منتظر مطلب بعدی راجب به این موضوع هم باشید چون شاید دستور پخت خیلی از این‌ها را ندانید. 

 

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید