آقایان اشتباه نکنید، پیری در کمین پوست شماست

دوشنبه, خرداد 29, 1396 - 14:40 توسط تحریریه بادبادک

تفکر اشتباهی در در میان بسیاری از مردان رایج است عدم نیاز آن‌ها به محصولات مراقبتی پوست است. این در حالیست که پوست آقایان هم درست مانند پوست خانم‌ها نیاز به مراقبت و نگهداری دارد چه بسا که بیشتر چرا که نور خورشید باعث تولید رادیکال‌های آزاد در پوست و از بین رفتن سلول‌های پوستی کلاژن‌ساز می‌شود و با توجه به اینکه مردان بیش از زنان در معرض نور خورشید هستند، با چین و چروک زودرس مواجه می‌شوند.

در سن میانسالی بازسازی سلول‌ها کاهش می‌یابد و کم کم اثرات آسیب‌های ناشی از آلودگی، استعمال دخانیات و نور خورشید روی پوست ظاهر شود، این امر باعث می‌شود فیبرهای کلاژن شل و در نتیجه پوست با چین و چروک مواجه شود.

به همین دلایل است که با بالارفتن سن اهمیت مراقبت از پوست در میان آقایان هم بسیار زیاد است.

چروک های صورت در آقایان بیشتر در ناحیه پیشانی و دور چشم دیده می شود که بیشتر نشان دهنده واکنش آنها به آفتاب و جمع کردن چشم هاست و چروک های دور لب مانند آنچه در خانم ها دیده می شود در آقایان کمتر دیده می شود.
برای جلوگیری از ایجاد این چین و چروک ها استفاده از محصولات ضد چروکی که برای آقایان طراحی شده باشد ضروری است.
کرم ضد چروک  مخصوص آقایان با دارا بودن مواد پپتیدی قادر است سرعت ساخت کلاژن و الاستین و سایر پروتئین های ساختمانی پوست را افزایش دهد و بدین طریق نه تنها از ایجاد چروک های جدید جلوگیری می کند بلکه به کاهش عمق، وسعت و تعداد چروک هایی که بر روی پوست وجود دارند نیز کمک می کند همراه بودن این مواد با موادی که خاصیت شبه بوتاکس دارند باعث افزایش کارایی محصول شده است و با ایجاد ریلکسیشن در عضلات باعث کاهش فشار بر روی پوست و رفع حالت جمع شدگی در محل های چین خورده مانند فاصله دو ابرو می شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید