یک آرایش کامل و بدون نقص

چهارشنبه, فروردين 30, 1396 - 14:33 توسط تحریریه بادبادک

اول از همه، کاری که باید بکنید این است که حلقه‌های سیاه دور چشمتان را بپوشانید.

اول روی پوست خود، کرم مرطوب کننده بزنید تا کانسیلر به خوبی روی پوستتان بنشیند.

سپس کانسیلر را فقط در جاهایی که لازم است، مثلا حلقه‌های سیاه اطراف چشم بزنید. رنگ کانسیلر بهتر است کمی روشن‌تر از رنگ پوستتان باشد. چند نقطه را کانسیلر بزنید سپس با برس مخصوص آن را روی پوستتان پخش کنید و با انگشتتان کمی آن را روی پوست حرکت دهید.

با کرم‌پودر تیره تر خطی در زیر خط گونه و اطراف استخوان بینی و بالای ابروهایتان بکشید.

سپس با کرم پودر روشن‌تر که یک تا دو درجه روشن‌تر است روی گونه‌ها و بالای پیشانی و روی استخوان بینی خط  بکشید و سپس به آرامی شروع به پخش کردن کرم‌پودرها روی صورتتان بکنید.

در قدم سوم، رژ گونه را درست روی برجستگی گونه‌ها بزنید و سپس به شکل C با برس آن را روی گونه‌ها به سمت  پیشانی پخش کنید.

برای آرایش چشم‌ها اول با سایه چشم روشن‌تر از بالای چشم تا خط زیر ابرو را پوشش دهید. این‌کار برجستگی زیر ابروی شما بیشتر نمایان می‌کند. اگر می‌خواهید فقط از دو رنگ سایه چشم استفاده کنید می‌توانید برای رنگ دوم از سایه‌ای با رنگِ ۱ یا ۲۲ درجه تیره‌تر استفاده کنید.

خط چشم را بسته به فرم چشمتان می‌توانید نازک و یا کلفت بکشید. ولی اگر می‌خواهید سریع آرایش کنید و از خانه بیرون بروید بهتر است یک خط چشم مایع توی کیف آرایشتان داشته باشید تا به آسانی فقط خط اصلی  چشمتان را پررنگ کنید.

یک ریمل بلندکننده مژه هم که مژه‌های شما را حالت دهد و فرم چشمانتان را عوض کند، از ملزومات کیف آرایش شما  هستند.

برای آرایش لب‌ها اول با مداد لب اطراف لب‌هایتان را پررنگ کنید و کمی از مداد را به سمت داخل لب‌ها بکشید و سپس با رژ لب هم‌خوان با مداد لب، لب‌هایتان را پررنگ کنید.

حالا می‌توانید زیبایی خودتان را در آیینه مشاهده کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید