خانم‌ها در سال نو بدرخشید!

پنجشنبه, اسفند 19, 1395 - 00:46 توسط تحریریه بادبادک

سال نو با همه شلوغی‌ها و مهمانی‌ها و رفت و آمدهایش در راه است. روزهای نخست سال پیش از آغاز مسافرت‌های نوروزی دید و بازدید خانواده‌ها در راس امور است.  خانم‌ها هم که زیبا هستند و زیبایی پسند،، اما گاهی اتفاق می‌افتد که با برداشتن قدم‌های اشتباه در آرایش کردن به نتیجه‌ای می‌رسند که خلاف خواسته‌ آن‌ها بوده و در مهمانی‌ها معذب هستند.

راه حل این است که عادت‌های نادرست آرایشی‌تان را پیدا کرده و آن‌ها را برطرف کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

اما برخی از نکات اولیه آرایشی که لازم است  بدانید:

- شادابی پوست اولین نکته‌ای است که بایستی به آن توجه کنید. هر صبح پس از بیدار شدن و شستشوی صورت، مرطوب کننده را فراموش نکنید. 

- اگر می خواهید یک آرایش متعادل و زیبا روی چشم‌هایتان داشته باشید توصیه می کنیم سراغ سایه چشم‌‌های چندتایی با رنگ‌های روشن بروید.

- رژگونه‌های کم‌رنگ و درخشان می‌توانند چهره را جوان‌تر و پر انرژی‌تر نشان دهند و کمک کنند که گونه‌ها برجسته‌تر به نظر بیایند.

- مهم‌ترین قسمت آرایش در مرتب بودن و تغییر چهره شما در مدت‌زمان کوتاه، توجه داشتن به رنگ رژلب است. یک رژلب خوش‌رنگ برای شیک‌تر شدن شما کافیست. ما به شما توصیه می‌کنیم یک رژلب با رنگ ملایم همیشه به همراه داشته باشید. اگر می‌خواهید چهره‌تان شاداب‌تر به نظر برسد به دنبال رنگ‌های زنده باشید. 

- اگر می خواهید ظاهر پوست را هموار، صاف و یکدست کنید، به جای پودر از یک کرم‌پودر مایع سبک استفاده کنید، بهتر است از کرم‌پودرهایی استفاده کنید که به سرعت جذب پوست می‌شوند.

- از پنکک برای این‌که چربی پوست را کم کنید ولی درخشندگی آن حفظ شود استفاده کنید.

- حواستان به ریملی که می‌زنید باشد. ریمل‌های ضد آب فوایدی از جمله ریزش کمتر به زیر چشم‌ها، ثابت ماندن در هنگام عرق کردن و اشک ریختن را دارند اما همین ریمل‌ها مژه‌های شما را خشک می‌کنند به راحتی شسته نمی‌شوند و ممکن است به همراه خودشان چند تار از مژه‌های شما را با خود ببرند. اگر می‌خواهید مژه‌های پرتری داشته باشید روی محل رویش مژه‌ها مداد قهوه‌ای بکشید و بعد با یک ریمل سبک حجم‌دهنده مژه‌هایتان را حالت دهید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید