حقیقت‌های جذاب در زنان که هیچ ربطی به ظاهرشان ندارد

سه شنبه, بهمن 19, 1395 - 01:00 توسط تحریریه بادبادک

بسیاری بر این عقیده‌اند که مردها فقط با دیدن رو و موی زیبای زنان به سمت آن‌ها جذب شده و علاقه‌شان شکل می گیرد، اما آدم‌های زیادی هم معتقدند که: صورت زیبای ظاهر هیچ نیست، ای برادر سیرت زیبا بیار.

در ادامه این مطلب به نکاتی اشاره می‌کنیم که ورای زیبایی صورت می‌تواند مردی را به سمت زنی جذب کند.

۱- مهربانی 
شما قدرت دارید با لبخند زدن به یک نفر، روز او را زیبا کنید. اغلب ارزش استفاده از لبخند را دارد، هم‌چنین برای جذاب‌تر شدن در چشم مردان. مطالعات دانشگاه برتیش کلمبیا نشان می‌دهد مردان جذب زنانی می‌شوند که لبخند می‌زنند. یک لبخند طبیعی پیام خوش‌بینی و ثبات را می‌رساند که قطعا از ویژگی‌های یک جفت مطلوب هستند.

۲- شوخ‌طبعی و مثبت اندیشی
یکی از مهم‌ترین چیزها در هر رابطه‌ای، چه رمانتیک و چه غیررمانتیک، توانایی داشتن اوقاتی عالی و شوخی و خنده‌ی درست و حسابی است. مراقبت از بهداشت عاطفی‌تان و روحیه‌ی خوب باید اولویت‌تان باشد. تنها در این صورت است که می‌توانید زندگی را مثبت، سبک و با مقداری شوخ‌طبعی بگذارنید.

۳- شوق
حاضرم شرط ببندم که هیچ احساسی در دنیا نمی‌تواند زیباتر از این باشد که از زنی الهام بگیرید که مشتاق دنبال کردن علائقش است.
در کنار این‌چنین زنی شما هیچ‌وقت خسته نمی‌شوید، چشمانش همیشه برق می‌زند و در کنارش همیشه به آن‌چه که می‌خواهید دست پیدا می‌کنید.

۴- اعتماد به نفس
”هیچ چیزی زیباتر از زنی با اعتماد به نفس نیست که تظاهر نمی‌کند شخص دیگری است. “

۵- درک درست و راحت بودن با تمایلات جنسی‌اش
آن‌چه اهمیت دارد این نیست که یک دختر در اتاق خواب چه می‌پوشد یا شیفته‌ی چه چیزهایی است، بلکه این حقیقت مهم است که با تمایلات جنسی خود راحت بوده و از انرژی جنسی خود آگاه باشد. عشق در کنار زنی که می‌داند عاشق چیست و از آن خجالت‌زده نمی‌شود، خیلی لذت‌بخش‌تر است. تمایلات جنسی بخش اعظمی از ذات انسانی‌تان را تشکیل می‌دهد. هر چه زودتر بتوانید این بخش از وجودتان را بپذیرید، تبدیل به شریک جذاب‌تر و بهتری خواهید شد.

۶- قاطعیت
”یک دختر باید دو چیز باشد: کسی و چیزی که می‌خواهد .“

۷- سبک لباس پوشیدن مخصوص به خودش
این‌که زنی اعتماد به خودش و سلیقه‌اش داشته باشد که از مد خاصی پیروی نکند و سبک پوشش خودش را داشته باشد شما را مشتاق به همراهیش می‌کند.
این یعنی که او انسان خاصی است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید