اپلیکیشن مک‌دونالد به دنبال سیب‌زمینی دزدها

پنجشنبه, آذر 13, 1393 - 22:53 توسط تحریریه بادبادک

اگر بر اساس منطق سیب‌زمینی دزد، بیگ مک دزد می‌شود بخواهیم قضاوت کنیم، مک‌دونالد کار عاقلانه‌ای کرده است. 

مک‌دونالد در کانادا کاری کرده است تا وقتی کسی تلاش می‌کند که یک غذای سرخ شده- یا دو تا- را بقاپد یک اپلیکیشن همراه با چراغ چشمک‌زن قرمز آژیر می‌زند و شما را از دزدی مطلع می‌کند.

مک دونالد کانادا با هدف جلوگیری از دزدی، این اپلیکیشن جدید را با نام (Fry Defender) «دفاع کننده از سیب سرخ شده» طراحی کرده است. یک برآورد آماری که اخیرا انجام شده، نشان داده است که 99 تا 100 درصد کانادایی‌ها یا قربانی این دزدی شده‌اند و یا خواهند شد.

این اپلیکشین با جدیدترین نمونه تکنولوژی حرکت‌یاب می‌تواند به دزدیدن یا ناخنک زدن به غذا هنگامی که حواس‌تان نیست پایان دهد. کسانی که احتمال این دزدی را می‌دهند می‌توانند این اپلیکیشن را روی گوشی تلفن همراهشان فعال کنند و آن را کنار غذایشان بگذارند. اگر کسی برای قاپیدن سیب‌ها دستش را دراز کند این اپلیکیشن همراه با چراغ چشمک‌زن قرمز آژیر می‌زند و شما را از دزدی مطلع می‌کند.

به منظور کمک به شما برای گرفتن مجرم، این اپلیکیشن از مجرم در حین انجام جرم عکس می‌گیرد، که می‌تواندبر روی شبکه‌های اجتماعی آپلود شده و دیگران را از وجود این مجرم باخبر کند.

این اپلیکیشن در شبکه‌های اجتماعی  مانند توئیتر طرفداران زیادی پیدا کرده است. شرکت تولید کننده آن از نظریات مشتری‌های مک دونالد هم برای بهتر کردن آن استفاده کرده است و بیش از 9% افزایش دانلود داشته است.

این اپلیکیشن مفید و بامزه را از این‌جا دانلود و امتحان کنید

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید